Anbudstorget blir snart Fixa!
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Vi endrer navn til Fixa 01.03.2026. Fra den datoen vil alle oppdrag og samtaler opprettes der.
Lurer du på noe? Du finner svarene her.
Elektriker i Rogaland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Rogaland
Avsluttet
Installere stikkontakter og brytere
Vi trenger en elektriker for å installere noen stikkontakter og brytere hjeme hos oss på Elgefaret 75 i Stavanger.
Vi har et soverom hvor vi trenger å installere en ny stikkontakt og skifte ut 2stk gamle stikkontakter.
Også, på soverommet ønsker vi å bytte ut en bryter med en slags bryter/stikkontakt som vist på skjermbilde nedenfor, men trenger ikke virkelig dobbelt stikkontakt som vist. Stikkontakten er egentlig for TVen som står på veggen. Alternativet er å installere en stikkontakt ved siden av bryteren.
Vi har også en bod hvor vi ønsker å bytte ut 2stk gamle brytere og en gammel stikkontakt, også installere en ny stikkontakt.
Kanskje det er litt arbeid til som vi kan forklare ved deres befaring.
Anbud id:
1029642
-
Sted:Stavanger
-
Registrert:Fredag 31. Oktober 2025
Jobben utført av:
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Rogaland
6 anbud
-
Montere lysskinne i taketMontere lysskinne, ca 2 meter med dimmer. Ikke eksisterende punkt.-
Stavanger
-
Onsdag 18. Februar 2026
-
-
Koble utvendig solkjerming til strømUsikker hvor det kan kobles til. Vi har noen utvendig stikk eller kanal til sikringsskapet på innsiden.
-
Stavanger
-
Mandag 16. Februar 2026
-
-
Div elektriker jobb i leilighetFerdigstillelse av elektriker arbeid i leilighet som er under bygging. Det er ferdige prrerør med ledninger som må kobles til sikringsskap. Lage stikkontakter. Installere lampe i tak på stue og gang.
-
Stavanger
-
Mandag 9. Februar 2026
-
-
Utendørs elektrikerarbeid i hafrsfjordKundetype: Privat Type: Utendørs elektrikerarbeid Innen: 1 uke Servicekategori: elektriker Beskrivelse: Hva slags elektrikerarbeid: Fjerne flere antenne, parabol fra taket, skudte 3 lys pære
-
Stavanger
-
Mandag 9. Februar 2026
-
-
Befaring for El billaderJeg ønsker befaring for å sjekke mulighetene for elbillader hjemme hos meg, og se om sikringsskap tåler det og hva en evt pris på montering vil bli.
-
Stavanger
-
Søndag 8. Februar 2026
-
-
Totalrenovering av badTrenger hjelp til totalrenovering av et lite bad på 2, 8m2 i en hybelleilighet.
-
Stavanger
-
Fredag 6. Februar 2026
-