Entreprenør, Maskinentreprenør i Trøndelag
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Trøndelag
Avsluttet
Leangen Sentrum felles/infrastruktur - Parsell Leangenvegen
Leangen Utvikling as innbyr til konkurranser i prosjektet Leangen Sentrum felles/infrastruktur. Det ønskes tilbud fra leverandører med det faglige, tekniske og økonomiske grunnlaget som er nødvendig for å oppfylle vilkårene i kontrakten. Leangen Sentrum skal utvikles og utbygges med ny bebyggelse og ny infrastruktur. Prosjektene utføres etappevis og med ulike oppdragsgivere. De ulike anskaffelsene deles opp, og beskrives i hvert sitt grunnlag. Entreprisen omfatter etablering av ny infrastruktur og ny overflate for eksisterende Leangenvegen, Trondheim. Prosjektet vil ha nært grensesnitt mot allerede påbegynte- og kommende prosjekter, og må koordineres med gjennomføringen av disse. Det må påregnes etappevis bygging for å opprettholde adkomster til eksisterende bebyggelse og prosjekter under oppføring. Alle kostnader i forbindelse med dette skal være medtatt i anbudet. ns 8407 legges til grunn. Oppstart oktober 2025. Ferdigstillelse innen mars 2026. Endelig overtakelse av ev. Overflater som er «sesongavhengig» avtales.
Anbud id:
1020542
-
Sted:Trondheim
-
Registrert:Lørdag 6. September 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Trøndelag
5 anbud
-
Brøyting foran et rekkehus + garasjerekke i KlæbuØnsker brøyting foran rekkehuset samt foran garasjerekken. Ønsker fastpris for sesongen. Gjelder Hjelmvegen 1. Legges ut på vegne av sameiet.
-
Trondheim
-
Søndag 16. November 2025
-
-
Brøyteavtale for privat vei på Ranheim, TrondheimØnsker tilbud på brøyteavtale for følgende: - Privat vei, omtrent 200m - 4 eiendommer langs veien - må ha snøfres for tilkomst inn på eiendom Ta kontakt for nærmere beskrivelse og befaring.
-
Trondheim
-
Lørdag 8. November 2025
-
-
Sette opp murHei! Har en mur på ca 30 meter som holder på å ramle ut. Ønsker tilbud på å stable den på nytt med samme stein. må vel gjøres noe grunnarbeid bak, isolering eller pukk.-
Trondheim
-
Tirsdag 28. Oktober 2025
-
-
Levegger til søppeldunkerJeg ønsker å bygge to levegger til søppeldunkene. i tillegg ønsker jeg å grave vekk litt masse der de står idag, legge duk og fylle på med singel etterpå-
Trondheim
-
Lørdag 25. Oktober 2025
-
-
Renovere kjellerCa. 40m2 Soverom, bad/vaskerom, trapperom Pigge gulv, nytt gulv med varmekabler.
-
Trondheim
-
Torsdag 23. Oktober 2025
-