Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Rørlegger i Troms
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Troms
Avsluttet
Legge om til rør-i-rør
Vi skal renovere badet i en leilighet fra 1992. Leiligheten har kobberrør, og vi vurderer å få lagt om til rør-i-rør. i tillegg ønsker vi pris på bytte av sluk.
Vi river badet selv. All innredning og platene på veggen vil være nede. Vi vil også fjerne gulvbelegg og sponplater slik at sluk er tilgjengelig.
Alle rør er isolert på en og samme vegg på ca. 3. 5m. på kjøkkenet går det til vask, varmtvannsbereder og oppvaskmaskin. på andre side av veggen er badet med dusj, vask, toalett og vaskemaskin.
Anbud id:
1000940
-
Sted:Tromsø
-
Registrert:Tirsdag 20. Mai 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Troms
6 anbud
-
Koble til vaskemaskin og tørketrommelHei! Har fått levert vaskemaskin og tørketrommel fra elkjøp. Trenger å få koblet til på tilrettelagt vaskerom (og tørketrommel må pakkes ut å innpakning tas med). Er klart for tilkobling.
-
Tromsø
-
Mandag 23. Februar 2026
-
-
Installsjon av forbruksmålere for kaldtvann på 18 leligheter i Tromsø kommuneVi er et sameie bestående av 18 seksjoner som lurer på hva det vil koste oss å få installert vannmålere for kaldtvann. Idag sitter det bare målere for varmtvann, og kostnader for kaldtvann beregnes e...
-
Tromsø
-
Onsdag 18. Februar 2026
-
-
Rørleggerarbeid for benkebereder, dusjkabinett og toalettcisterneKategori: rorlegger Beskrivelse: Benkebereder, dusjkabinett og cisterne i toalett. Krav: Ingen. Innen: Ingen hast Spesialfunksjoner: Termostatstyrt blandebatteri Kundetype: Privat
-
Tromsø
-
Tirsdag 17. Februar 2026
-
-
Å koble fra vaskemaskinJeg trenger hjelp til å koble fra vaskemaskin. Det gjelder avstengning av vann og sikring av avløp. Hva ville det koste? når dere har ledig tid?-
Tromsø
-
Tirsdag 17. Februar 2026
-
-
Plombere uttak i veggDet er, på motsatt vegg av baderom, et uttak av vann. Dette ønsker jeg plombert og deretter ønsker jeg at veggen tettes igjen på en forsvarlig og teknisk estetisk måte.-
Tromsø
-
Mandag 9. Februar 2026
-
-
Demontere og montere et dusjkabinettDet gamle dusjkabinettet må tas med.
-
Tromsø
-
Mandag 9. Februar 2026
-