Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Gulv, Murer i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
Legging av gulv
Vi ønsker å få lagt nytt gulv på et område på ca. 3, 15 x 1, 20 meter.
Vi er åpne for både flis eller lys parkett, avhengig av anbefaling og pris.
Arbeidet ønskes utført snarest mulig.
Vi ønsker også å få laget et mellomtrinn mellom de to rommene. i dag er høydeforskjellen ca. 30 cm, og vi ønsker et ekstra trinn på ca. 15 cm for å gjøre overgangen jevnere. Trinnet opp er i dag 150 cm langt, men her er det mulig med noe kortere om det er fint gjennomført : )
Anbud id:
1028977
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Mandag 27. Oktober 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
1 anbud
-
Pigging og utgraving av gulvet i kjelleren og legge nytt isolert gulv 53kvm..Pigging og utgraving av gammelt gulvet i kjelleren og legge på nytt isolert gulv med xps isolasjon, fukt og radon sperret over hele 53kvm. Kjelleren er 53kvm hvor av ca. 26kvm er pigget allerede men...-
Oslo
-
Mandag 15. Desember 2025
-