Elektriker i Agder
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Agder
Aktiv
Montere Easee Charge Up laderobot i frittstående garasje
Ønsker å få montert en laderobot til elbil i garasjen, 1. Etasje. Garasjen har eget sikringsskap (230V it) med inntak fra huset, i 2. Etasje. Kabelrør fra sikringsskapet og ned til 1. Etasje er klargjort fra da garasjen ble bygd i 2016, se vedlagte bilder "rør_fra_sikringsskap" (sirklet inn) og "rør_til_1_etasje". Vil anta det blir rundt 10m kabelstrekk. Hvis overspenningsvern er et krav ved installsjon, så ser det ikke ut som dette finnes i garasjens sikringsskap, dog er det tilsynelatende et i huset. Vet ikke om dette er nok til å oppfylle evt krav.
Laderoboten er tenkt montert på betongvegg (markert med kryss i bildet "rør_fra_sikringsskap"), og helst på en 32A kurs om det lar seg gjøre.
Anbud id:
991370
-
Sted:Arendal
-
Registrert:Tirsdag 1. April 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Agder
2 anbud
-
Legge om en strømledningHar satt inn en verandadør og nytt gulv vindu på en vegg, der var det en ledning vi må få flyttet.
-
Arendal
-
Tirsdag 15. April 2025
-