Elektriker, Rørlegger, Ventilasjon i Innlandet
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Innlandet
Avsluttet
Montere gassflaske på hytte
Vi har nå gassflaske i kjøkkenbenken på hytta. Vi har montert ferdig gassskap på ytterveggen rett utenfor kjøkkenet. Vi ønsker hjelp til å montere profesjonelt og riktig gassen fra uteskap og kobling med "bryter" inne på kjøkkenet.
Anbud id:
1009491
-
Sted:Ringsaker
-
Registrert:Onsdag 2. Juli 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Innlandet
2 anbud
-
Montering av baderomsvifte og ny stikkontakt i kjellerMontere pax 31 baderomsvifte i eldre bad med eksisterende lufteluke i veggen, badet har en ledning til stikkontakt som går nær luken. Ny kurs i kjeller hvor det er 2 stikkontakter i en ledning og her...-
Ringsaker
-
Lørdag 20. Desember 2025
-
-
Nytt sikringsskap + sjekk av blinkende lysVi ønsker nytt sikringsskap med automatsikringer, må har vi skru og automatsikringer. Enkelte ganger blinker lyset i gang når man skrur på lyset på badet. Dette må sjekkes ut.
-
Ringsaker
-
Søndag 14. Desember 2025
-