Murer i Trøndelag
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Trøndelag
Aktiv
Montere og koble til peisinnsats
Har stålrør i teglsteinspipe. Ønsker å montere peisinnsats i peis, koble peisinnsats til stålrør i pipe. Koble ut vedovn som står på andre siden av brannmur og er koblet til samme stålrør.
Anbud id:
1037975
-
Sted:Trondheim
-
Registrert:Torsdag 8. Januar 2026
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Trøndelag
6 anbud
-
Legge micosement på liten wcØnsker å legge microsement på lite wc ca1, 5x1 m. Gulv og vegger.-
Trondheim
-
Torsdag 29. Januar 2026
-
-
Pusse opp bad ca 5 - 6 kvadrat.Ønsker baderomsplater på vegg (ca 22 stk). Evt flis på gulv med fall mot sluk.
-
Trondheim
-
Torsdag 29. Januar 2026
-
-
Sette inn ny peisSkal rive gammel peis og sette inn ny til klar for bruk.-
Trondheim
-
Onsdag 28. Januar 2026
-
-
Oppussing av vaskerom mm.Vi har en grovkjeller som i dag fungerer som vaskerom som vi ønsker å bygge opp til våtrom og få inn et toalett og dusj på og lage et separat rom for varig opphold ved siden av. i tillegg ønsker vi no...-
Trondheim
-
Mandag 19. Januar 2026
-
-
Pipe rehabiliteringGammel bygård i Trondheim sentrum med to piper vurderes rehabilitert med glidestøp. Pipeløpene er ca 10-11 meter.
-
Trondheim
-
Lørdag 17. Januar 2026
-
-
Rive innendørs pipe/skorsteinJeg ønsker å kvitte meg med ei pipe som står i stua. Jeg bor i en toetasjers enebolig. Pipa er tettet igjen og går kun fra andre etasje og ut gjennom taket, altså mest sannsynlig ingen bæring. Det er...-
Trondheim
-
Torsdag 15. Januar 2026
-