Elektriker i Innlandet
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Innlandet
Aktiv
Montering av baderomsvifte og ny stikkontakt i kjeller
Montere pax 31 baderomsvifte i eldre bad med eksisterende lufteluke i veggen, badet har en ledning til stikkontakt som går nær luken.
Ny kurs i kjeller hvor det er 2 stikkontakter i en ledning og her er det koblet varmtvannsbereder og vannpumpe med skjøteledning som er uheldig. må ha en stikk til for varmeovn. El skap oppdatert i 2018.
Anbud id:
1036790
-
Sted:Ringsaker
-
Registrert:Lørdag 20. Desember 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Innlandet
4 anbud
-
Nytt sikringsskap + sjekk av blinkende lysVi ønsker nytt sikringsskap med automatsikringer, må har vi skru og automatsikringer. Enkelte ganger blinker lyset i gang når man skrur på lyset på badet. Dette må sjekkes ut.
-
Ringsaker
-
Søndag 14. Desember 2025
-
-
Totalentreprenør tilbygg 33m2 hytte SjusjøenRosjekt: Tilbygg på hytte, Sjusjøen (Ringsaker kommune) Vi søker totalentreprenør for godkjent oppdrag av oppføring av tilbygg for hytte på Sjusjøen. Beskrivelse: Vi ønsker å oppføre et tilbygg på ca...-
Oslo
-
Onsdag 3. Desember 2025
-
-
Stikkkontakt på kjøkkenetØnsker en stikkontakt på den ene siden av kjøkkenet for der er det ingen fra før.
-
Ringsaker
-
Lørdag 29. November 2025
-
-
ElbilladerØnsker tilbud på elbillader på hytte på Sjusjøen. Ønsker pakkepris, dvs lader og montering
-
Ringsaker
-
Onsdag 26. November 2025
-