Murer, Riving i Vestland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Vestland
Avsluttet
Mure igjen vegg etter fjerning av peis
Jeg har fjernet peisen. Innsatsen av metall står igjen og jeg vil gjerne ha hjelp av dere til å fjerne den. Jeg trenger hjelp til å finne en rimelig og fin løsning til vegg og pipe. Jeg kommer til å legge nytt gulv selv når arbeidet med vegg/pipe er gjort. Etterpå skal det monteres vedovn. Bredde: ca 1. 90m høyde: ca 2. 15 m
Jeg kommer til å fjerne sokkelen selv i helgen.
Anbud id:
1011396
-
Sted:Bergen
-
Registrert:Torsdag 10. Juli 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Vestland
6 anbud
-
Mure igjen 2stk gulvristerØnsker å mure igjen 2stk gulvrister med samme type skifer som omkretser risten. Ca 105x53cm pr gulvrist. Noen skiferplater rundt rist er knust og må også skiftes ut. Antatt Oppdal skifer, men dette m...-
Bergen
-
Torsdag 20. November 2025
-
-
Skifte eit vindu i murbyggSkifte eit vindu på eit bad i 2. Etg i murbygg, i Ibsensgate-
Bergen
-
Tirsdag 18. November 2025
-
-
Støpe 4 støtter på ca 150 cmStabilisere et tilbygg med støtter Ønsker befaring og pris på jobben-
Bergen
-
Tirsdag 18. November 2025
-
-
Gipse, og legge opp nyevegger etter riving.Skal rive noen vegger osv fikser riving og matrialet selv. Trenger en som ka sette opp vegger og gispe i etterkant. Leiligheten er 46kvm.
-
Bergen
-
Mandag 17. November 2025
-
-
Støping/avretting av gulvHei! Ønsker pris på avretting/støping av ca 12m2 av gulv. Beregner ca 4 til 5 cm tykkelse på massen Gulvet er klart med armeringsmatter og varmekabler ferdig lagt.
-
Bergen
-
Onsdag 12. November 2025
-