Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Betong, Entreprenør, Murer, Snekker i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
Muting av fundament til anneks
Hva ville det koste å få hjelp til å lage et fundament med ringmur i leca til anneks?
Tomten er planert, og jeg har kjøpt inn xps. Det totale arealet som skal mures er ca 24 kvm grunnflate (ikke kvadratisk).
Leca ringmur, hvor av den ene siden bør være 75-100cm, resten kan være normal høyde som reisverk kan bygges på. Se vedlagt tegning.
Det er ikke så enkelt å komme til med betongbil, så trolig er det bedre om betongen blandes på stedet. Prosjektet er på et stramt budsjett, så alle tiltak som kan redusere kostnader er velkomment. Eksempelvis kan jeg få bært opp sekker med sement/annet. Jeg kan også besørge pukk.
Det jeg trenger er fagfolk som kan hjelpe meg med å gjøre jobben slik at det blir riktig.
Anbud id:
994067
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Mandag 14. April 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
2 anbud
-
Fikse membran under terrasse bord på platau mellom to utvendig trapperLappe/ tette membran hvis lekk på platau mellom to trapper utvendig. Har kommet litt vann (når det har regnet kraftig, ellers ikke merket noe til det) inn men ifølge takstmann begrenset med fuktighet...-
Oslo
-
Tirsdag 2. Desember 2025
-
-
Pigging og utgraving av gulvet i kjelleren og legge nytt isolert gulv 53kvm..Pigging og utgraving av gammelt gulvet i kjelleren og legge på nytt isolert gulv med xps isolasjon, fukt og radon sperret over hele 53kvm. Kjelleren er 53kvm hvor av ca. 26kvm er pigget allerede men...-
Oslo
-
Mandag 15. Desember 2025
-