Combined Shape Group 13 Combined Shape anbudstorget_logo Group 2 Group 6 Path 2 shutterstock_584449174 Shape
Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.

Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.

Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.

Anleggsgartner, Entreprenør, Maskinentreprenør, Snekker i Nordland

Formidlede anbud
  • 0
    Siste år
  • 0
    Siste 3 mnd
  • 0
    Aktive nå
Nordland
Avsluttet

Nasjonal turistveg: Sjonfjellet rasteplass

Statens vegvesen ved Nasjonale turistveger har til hensikt å inngå kontrakt med en entreprenør for å gjennomføre prosjektet Sjonfjellet rasteplass. Arbeidet består i å rive eksisterende toalett og erstatte det med et nytt bygg i glass. Dette skal inneholder ett hc-toalett med teknisk rom. Det blir etablert inn- og utkjøring til parkering med plass til åtte personbiler, en hc-plass og tre bobiler. Det blir også lagt til rette for oppstillingsplass for buss i busslomme øst for rasteplassen. Fra parkeringsplassen lages en sti fram til utsiktspunkt med sikret rekkverk, samt en møblert sone lenger vest.
Anbud id:
1001647
  • Sted:
    Bodø, Narvik Bindal, Sømna, Brønnøy, Vega, Vevelstad, Herøy (Nordland), Alstahaug, Leirfjord, Vefsn, Grane, Hattfjelldal, Dønna, Nesna, Hemnes, Rana, Lurøy, Træna, Rødøy, Meløy, Gildeskål, Beiarn, Saltdal, Fauske, Sørfold, Steigen, Lødingen, Evenes, Røst, Værøy, Flakstad, Vestvågøy, Vågan, Hadsel, Bø, Øksnes, Sortland, Andøy, Moskenes, Hamarøy  Vis alle
  • Registrert:
    Fredag 23. Mai 2025

Lignende oppdrag i Nordland

6 anbud