Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Elektriker, Gulv, Murer, Rørlegger, Snekker i Vestland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Vestland
Avsluttet
Oppussing/fornyelse av eksisterende bad
Ønsker tilbud på oppgradering av bad som per dags dato er inndelt i bad og vaskerom med grunnflate 7, 1m2. Dette ønskes slått sammen til ett rom.
Dusj, toalett og varmtvannsbereder skal beholde samme lokasjon, Servant skal flyttes til ved siden av toalettet. Alt skal byttes ut.
Badet skal flislegges minimum på gulv og i våtsone, kom med tilbud på både helflising og delflising.
Fastpris eller timespris med estimert timeforbruk.
Gi fastpris for alle småmaterialer eller oppgi makspris på dette.
Dere skal koordinere andre nødvendige og godkjente håndverkere.
Opsjon på evt bad 2 dersom budsjettet tillater det. Her skal det legges ny våtromsvinyl på gulv ca 8, 5 m2 dette kan vi komme tilbake til når dere kommer på befaring.
Anbud id:
1039597
-
Sted:Askøy
-
Registrert:Mandag 19. Januar 2026
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Vestland
3 anbud
-
Elektriker til kobling av spotter og nye brytereTrenger en pris på installasjon av utvendige spotter i kiste og under altan, Trekkerør med kabel er trukket. Trenger også å skifte til nye brytere inne: - Koble opp 25 spotter - koble 4 nye dimmere o...-
Askøy
-
Søndag 22. Februar 2026
-
-
Montere pipe i en eneboligJeg har en ny pipe(rør pipe) som skal monteres. Den går i fra stuen og gjennom kaldt loft og ut gjennom yttertaket.
-
Askøy
-
Tirsdag 17. Februar 2026
-
-
Vannmåler husØnsker innstalering av vannmåler. Bildene er av skap men ble uklare.-
Askøy
-
Mandag 16. Februar 2026
-