Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Elektriker, Entreprenør, Rørlegger, Snekker, Taktekker i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
Parallelle rammeavtaler for kjøp av sammensatte håndverkertjenester
Oslobygg kf er et kommunalt foretak eid av Oslo kommune som har ansvar for å utvikle, bygge, drifte og vedlikeholde formålsbygg. Vi er en av landets største eiendomsforvaltere med mer enn 2, 7 millioner kvadratmeter fordelt på rundt 900 eiendommer. Porteføljen består av barnehager, skoler, sykehjem, omsorgsboliger, brannstasjoner, kulturbygg, idrettsanlegg og alt fra små laftede stabbur til moderne bygg. Flere av eiendommene er registrert på Byantikvarens gule liste eller underlagt andre vernebestemmelser, noe som gjør forvaltningen til et viktig samfunnsoppdrag. Eiendommene varierer i størrelse fra 20 til 60 000 kvadratmeter.
For å sikre nødvendig kompetanse og kapasitet ønsker Oslobygg kf å inngå parallelle rammeavtaler med flere leverandører innen sammensatte håndverkertjenester. Avtalen skal dekke flere fagområder, blant annet tømrer, snekker, murer, maler, blikkenslager, taktekker, rørlegger og elektriker. Leveransene vil spenne fra mindre serviceoppdrag med lav økonomisk verdi til større vedlikeholds- og rehabiliteringsprosjekter med høy kompleksitet og kostnadsnivå på flere millioner kroner.
----------------------------------------
Anbud id:
1036178
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Tirsdag 16. Desember 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
2 anbud
-
Fikse membran under terrasse bord på platau mellom to utvendig trapperLappe/ tette membran hvis lekk på platau mellom to trapper utvendig. Har kommet litt vann (når det har regnet kraftig, ellers ikke merket noe til det) inn men ifølge takstmann begrenset med fuktighet...-
Oslo
-
Tirsdag 2. Desember 2025
-
-
Pigging og utgraving av gulvet i kjelleren og legge nytt isolert gulv 53kvm..Pigging og utgraving av gammelt gulvet i kjelleren og legge på nytt isolert gulv med xps isolasjon, fukt og radon sperret over hele 53kvm. Kjelleren er 53kvm hvor av ca. 26kvm er pigget allerede men...-
Oslo
-
Mandag 15. Desember 2025
-