Elektriker, Snekker i Buskerud
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Buskerud
Aktiv
Renovere gang (tak, vegge og planere en vegg) + nytt tak i kjøkken.
På den ene veggen i gangen min, vil jeg gjerne installere en varmepumpe. Problemet er at veggen ikke er slett, men har et innhakk på 8-10 cm. Mitt ønske er å gjøre hele denne vegg slett på den penest mulige måten.
Dette vil påvirke at noen endringer må gjøres ved en dørkarm som er rett ved siden av.
Veggene i gangen er gamle og har noe strukturmaling av en art. For at resultatet skal blive pent ser jeg for meg, at der må gjøres noe ved veggene i hele gangen - kanskje sette opp tynne plater ovenpå de eksisterende vegge? Veggene er på ca. 40 m^2. Malerarbejde kan jeg selv gjøre.
En annen viktig ting er taket. på nuværende tidspunkt har vi eswa takvarme, men dette må byttes til alminnelig tak i gangen. når veggen skal slettes, så må der komme nye lister i taket og dette kan ikke bli fint, hvis ikke taket byttes. Det er også ønsket å etterisolere taket i samme sleng. Gipsplater vil fungere fint som nytt tak. Takvarmen må avkobles av en elektriker.
Vi ønsker et samlet prisoverslag på disse oppgavene, og også gjerne en oversikt på hva de enkelte oppgaver koster og materialekostnader.
Anbud id:
1033927
-
Sted:Drammen
-
Registrert:Torsdag 27. November 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Buskerud
6 anbud
-
Klargjøre mur for malingHei Har en murvegg på 1. 5 x 2 meter som må klargjøres for maling. Trenger hjelp til å pusse bort gammelt flislim på noen steder med slipemaskin med avsug så raskt som mulig.
-
Drammen
-
Mandag 24. November 2025
-
-
Bytte innerglass takvindu, skråtak soverom122*60 ca mål på glass innvendig. Dette er ett 2 lags glass vindu og det er innerglasset som har sprukket. Trenger pris på glass og ferdig byttet, Lett tilgjengelighet-
Drammen
-
Mandag 24. November 2025
-
-
Sette opp taklampeJeg trenger en elektriker til å sette opp en taklampe så raskt som mulig.
-
Drammen
-
Søndag 23. November 2025
-
-
Legge våtromsmembran av våtromsgodkjentgodkjent håndverkerVaskerom med murgulv og et rundt sluk. 2 dører i rommet. En våtsone i det ene hjørnet. Vil ha godkjent håndverker da det skal dokumenteres i boligmappa-
Drammen
-
Onsdag 19. November 2025
-
-
Bytte speil med lys på bad.Har hatt speilskap som er montert i vegg. Nye speilet med lys har vanlig stikkontakt. Trenger hjelp til å montere denne.-
Drammen
-
Torsdag 20. November 2025
-
-
Reparasjon av samsung tv-skjermKategori: håndverker Kundetype: Privat Beskrivelse: hi. Barnet mitt knuste tv skjermen min. Kan skjermen byttes ut, og hva er den potensielle kostanden. Type: samsung 65 TQ65q70datxxc Innen: 1 mån...
-
Drammen
-
Mandag 17. November 2025
-