Murer i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
Skifte ut 25 m2 fliser på terrasse ute
Vi har en stor uteterrasse på ca. 30 m2 som er flislagt. Dette arbeidet ble utført i 19. Det viser seg nå at grunnarbeidet var for dårlig utført. "Sementen" som lå under flisene har gått i oppløsning og mange av flisene har løsnet og/eller har sprukket i biter. Det ser ut som at dette gjelder ca. 25 m2 av terrassen.
Arbeidet går ut på å fjerne den gamle løse "sementen" og klargjøre underlaget for ny "sement", samt å legge nye fliser på ca. 25 m2.
Anbud id:
992275
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Lørdag 5. April 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
6 anbud
-
Montere IkeakjøkkenJeg trenger hjelp til å få montert et komplett Ikeakjøkken med benkeplate som må tilpasses, hvitevarer skal på plass med dekkside, rør og elektrisk er der fra før men det blir nok noe tilpasning. Kan...
-
Oslo
-
Søndag 11. Mai 2025
-
-
Steinslegging og støp av trappUnderkant av 20 kvm steinlegging mot asfaltkant samt støp av 1 trinns trapp i betong. Se vedlagt bilder, vi fjerner gammel betong helt inn til husvegg. Alternativ pris også for å fjerne betong
-
Oslo
-
Torsdag 8. Mai 2025
-
-
Autorisert Fliselegger ønskesØnsker hjelp til fliselegging av 2 bad på hytte i enden av Rendalen. Tilsammen 14 (info fjernet).
-
Oslo
-
Onsdag 7. Mai 2025
-
-
Fikse ødelagte fliser i en trappDe nederste trinnene er sprukket opp å må legges på nytt.
-
Oslo
-
Onsdag 7. Mai 2025
-
-
Legge skifer i trapp uteØnsker å få tatt bort dagens fliser og lagt skifer i utetrapp. Det er varmekabler i trappen som vi ønsker å beholde.
-
Oslo
-
Tirsdag 6. Mai 2025
-
-
Mikrosement badBaderom belagt med varmekabler og fliser. Ønsker mikrosement lagt på toppen. Ca 4m2. Flisene er 60x60, i dusjhjørnet mosaikk-fliser.
-
Oslo
-
Tirsdag 6. Mai 2025
-