Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Snekker i Rogaland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Rogaland
Avsluttet
Småfiks av fasade borettslag 16 enheter
Tjensvold iii Borettslag har behov for diverse småfiks på fasade. Det gjelder blant annet utskifting av fronter på balkong 2 etg, div vinduslister/vindubord og utskifting av minst 1 stort vindu i 2 etg.
Jobben kan gjerne deles opp over flere uker om nødvendig, men det store vinduet står øverst på prioriteringslisten.
Anbud id:
1012197
-
Sted:Stavanger
-
Registrert:Tirsdag 15. Juli 2025
Jobben utført av:
MDM Bygg AS
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Rogaland
2 anbud
-
Takpanner har flyttet segNoen takpanner har flyttet seg. Dette er visstnok et gjentakende problem opp huset jeg har kjøpt. Trenger noen som kan klatre opp og legge dem tilbake.
-
Stavanger
-
Lørdag 28. Februar 2026
-
-
Faste samarbeidVi søker seriøse byggefirma for fast samarbeid på små og større byggeprosjekter. Vi har jevn tilførsel av oppdrag innen: Nybygg Tilbygg og påbygg Rehabilitering Totalrenovering Mindre serviceoppdrag P...-
Stavanger
-
Mandag 16. Februar 2026
-