Maskinentreprenør, Transport i Trøndelag
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Trøndelag
Avsluttet
Transport, mottak og sluttbehandling av farlig avfall
Oppdragsgiver ønsker å inngå en rammeavtale som omfatter transport, mottak og sluttbehandling av farlig avfall. Oppdragsgiver har et ansvar for å oppfylle de lovpålagte kravene om innsamlingsordning for farlig avfall. Det er et mål at denne plikten kan gjennomføres på en kostnadseffektiv måte, som samtidig ivaretar avfallshierarkiet, samt sikrer sporbarhet for innlevert (info fjernet) håndtering av oppdragsgivers avfall skal følge relevante lover og forskrifter, blant annet forskrift om gjenvinning og behandling av avfall, kapittel 11, forskrift om landtransport av farlig gods samt gjeldende europeiske adr bestemmelser.
Anbud id:
985780
-
Sted:Trondheim
-
Registrert:Tirsdag 4. Mars 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Trøndelag
6 anbud
-
Frakt av Ikea utekjøkken/grill fra Trondheim til LierKjøp på Finn - uåpent ikea utekjøkken i pappesker/plast. Ranheim - Engersand
-
Lier
-
Torsdag 26. Juni 2025
-
-
Drenering -endre terreng i hagenVi ønsker hjelp til drenering, innsett av nye kjellervindu. Endre terreng i hagen, ny støttemur. Tilbygg. Ny garasje/bod Ønsker henvendelse på mail
-
Trondheim
-
Fredag 27. Juni 2025
-
-
Frakt av sykkel fra Trondheim til OsloØnsker å kjøpe en sykkel men må vite om jeg får fraktet den, og hvor mye det eventuelt koster.
-
Oslo
-
Torsdag 26. Juni 2025
-
-
Transportere båt fra Mosjøen til TrondheimTransport av en båt, som ligger på sjøen, fra Mosjøen til Trondheim. båten er 7, 3 meter, lang, 2, 8 meter bred, ca 2, 2 meter høy, veier litt under 2 tonn.
-
Trondheim
-
Torsdag 26. Juni 2025
-
-
Frakte kontorstol FRA Lillestrøm TIL Trondheim.Hei! Lurer på hvor mye det vil koste å få sendt en kontorstol fra 2005 rælingen til 7036 Trondheim? Samt når kan dette snarest skje? Mange takk! Mvh.
-
Trondheim
-
Torsdag 26. Juni 2025
-
-
Transport av elsykkel fra Moss til TrondheimØnsker pris på transport av elsykkel kjøpt på (info fjernet) fra Moss til Trondheim, er fleksibel med tanke på henting og levering
-
Moss
-
Onsdag 25. Juni 2025
-