Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Betong, Snekker i Akershus
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Akershus
Avsluttet
Utbedring av asfaltmembran på terrasser – uten varmebehandling
Vi søker en erfaren aktør til utbedring av asfaltmembran på to eneboliger (terrasser). Det er avdekket at asfaltmembranen ikke er korrekt limt/sveiset til tilstøtende beslag/blikk, noe som har ført til kapillært oppsug av vann.
Vi ønsker nå å få utbedret dette, men uten bruk av varmebehandling (flamme/gass), da en slik metode vil kreve omfattende demontering av eksisterende platting – noe vi ønsker å unngå.
Vi ser derfor etter firma med dokumentert erfaring innen én eller flere av følgende løsninger: Kaldklebende asfaltmembran
Flytende asfaltmembran / bitumenemulsjon
pu-basert eller hybrid tettemembran (særlig til detaljer og overganger)
Befaring på stedet er mulig etter avtale. Gi gjerne en kort beskrivelse av relevant erfaring og hvilke systemer/løsninger dere arbeider med.
Anbud id:
1015742
-
Sted:Bærum
-
Registrert:Torsdag 7. August 2025
Er du interessert i dette oppdraget?