Entreprenør, Glassarbeider, Maler, Snekker, Taktekker i Rogaland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Rogaland
Avsluttet
Varhaug Skule - Utskifting av vindu, utvendig tak og utvendig maling
Vi skal skifte tak og vinduer på én del av Varhaug skole, samt male en yttervegg i murstein. Skolebygget er tidligere delvis renovert med ny stående kledning og vinduer, med unntak av byggets endevegg. Denne delen har fortsatt gammel liggende kledning, gamle vinduer og eldre stålpanner som taktekking. Dette oppdraget omfatter fullføring av renoveringen, ved utskifting av de gjenværende eldre bygningsdelene. Arbeidet inkluderer: Utskifting av gamle vinduer, liggende kledning og eldre stålpanner. Montering av nytt undertak og nytt tak, inkludert utskifting av alt treverk i gavl og gesimskasse. Maling av mursteinsvegg, som angitt på tegningene, med murmaling. Opsjon: Utvidelse av inngangspartiet på byggets vestside.
Anbud id:
1005784
-
Registrert:Lørdag 14. Juni 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Rogaland
6 anbud
-
Lage en nytt soverom inne i en leilighet.Jeg ønsker å rive en vegg og benytte litt areal fra dagens soverom og litt areal fra stuen, slik at jeg får et soverom til.
-
Haugesund
-
Torsdag 14. August 2025
-
-
Bytte vindu kjøkken og terrasedør på soveromBytte et 120x120 vindu på kjøkkenet og terassedør (200x80) på soverommet. dør og vindu er kjøpt og står klart
-
Strand
-
Torsdag 14. August 2025
-
-
Bytte av 2 vindu og ei tarrassedør.Vi treng å bytte 2 stk kjøkkenvindu og ei tarrassedør.
-
Klepp
-
Onsdag 13. August 2025
-
-
Maling av kortvegger på husKundetype: Privat Beskrivelse: Skrape/male nordvendt kortvegg på huset i første/andre etasje, samt male noen nye bordplanker på søndre kortvegg, 3. Etasje Innen: 1 måned Servicekategori: Maling
-
Sola
-
Onsdag 13. August 2025
-
-
Stue, kjøkken og gang første etasje i eneboligØnsker pris på pussing og lakkering. Tror det er ca 70-80 kvadratmeter
-
Karmøy
-
Onsdag 13. August 2025
-
-
Lage åpning i vegg med ramme samt blende en skyvedørVi ønsker å åpne opp en vegg for å få inn mer lys i leiligheten. Vil også blende en skyvedør. Ser for oss å lage en ramme av gips evt glarrkantet bord. Ønsker råd på hva som blir finest.
-
Stavanger
-
Tirsdag 12. August 2025
-