Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Maler i Trøndelag
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Trøndelag
Avsluttet
Vask og maling av nordvegg over garasje
Nordveggen på huset ligger over en garasje med skråtak, så tilgangen er vanskelig. Det trengs sannsynligvis en lift med lang arm. Det er kun andre etasje på nordveggen med møne som trenger først husvask og så maling. Det som skal vaskes og males er markert med grønt omriss på det ene bildet vedlagt. Malingen som er brukt er Infra Bomull S0502-y. Huset kan besiktiges i Thyholtvegen 5, 7504 Stjørdal. Send gjerne pristilbud og tidshorisont.
Anbud id:
987304
-
Sted:Stjørdal
-
Registrert:Onsdag 12. Mars 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Trøndelag
1 anbud
-
Utvendig maling av enebolig i kjedeUtvendig maling av enebolig i kjede sommeren 2026. Det vil være behov for stillas eller lift ifm jobben.
-
Stjørdal
-
Søndag 15. Februar 2026
-