Jobben som ble utført på klipping av hekk og busker ble utført meget bra. Hekken og trærne våre har aldri vært så pene som nå. Prisen som ble avtalt ble holdt , og meget hyggelige arbeidere. Jeg skal bruke dette firmaet igjen, og vil anbefale det til andre
Jeg er meget godt fornøyd med jobben til Jerzy og hans ansatte. Vask av hus og garasje og uthus ble utført veldig profesjonelt og bra, og veldig hyggelige arbeidere. Prisen ble holdt som avtalt . Jeg vill bruke dette firmaet igjen , og anbefaler det til andre
Firmaet skulle ta for seg flere oppdrag hos oss. Først var det badene i første og andre etasje, samt skifte rør og vannsystem i hele huset inkl. vaskerom. Jobben var utført med lite detaljorientering, og skulle kompenseres for med å ordne andre mindre oppdrag som var ikke tilfredsstillende heller. Men siden firma var effektiv, gikk vi med det på ett omfattende prosjekt hvor vi skulle ta alt innvendig oppussing, skifte både tak og kledning. Men det angret vi på veldig mye. Det var regnefeil fra firma sin side flere ganger, også det gjelder mål på trappene og plassering av lys bl.a., og det hele ble verre med dårlig kommunikasjon. Fikk faktura på pris til nye vinduer som var 4 ganger så mye som vi fikk hos en annen lokal bedrift i Sarpsborg! De sluttet å svare på meldinger og jobben som vi senere avtalt de skulle fullføre (innvendig oppussing), ble ikke gjort og nå ser vi etter andre firma for å ordne opp i det. Anbefaler ikke dem i det hele tatt.
Vi er veldig fornøyd med denne jobben som ble gjort. Holt avtalen om avtalt pris og var ryddige og raske. Håper jo att støttemuren står like fint som nå etter en vinter.
Oppdraget var å legge gulv og bygge to nye soverom. Jeg er svært fornøyd. Jerzy var kjapt på pletten, og leverte et kreativt og solid forslag med et oversiktlig pristilbud. Hurtige og hyggelige arbeidere. Små justeringer etter oppdragsavsluting ble raskt ivaretatt.
Jobben bestod i rehabilitere tak på 180kvm. Fjerne gamle takplater, lekter og takrenner. Av nytt fikk jeg kasset inn takutspring, nye vindskier, vindskibeslag, takrenner, pipebeslag nytt undertak med lekter og takplater. Oppdraget er blitt utført i henhold til avtalen. Fakturaene har også vært i henhold til pristilbud. Jeg har hatt en god kommunikasjon med firmaet under rehabiliteringen og er fornøyd med det arbeidet som er utført. Jeg kan anbefale firmaet.