Elektrisk installasjonsarbeidVi er en av Buskeruds største og mest seriøse elektrofirma med 160 ansatte og folk til og løse alle typer oppdrag, fra montasje av en enkel stikk, lampe, spott eller hva det måtte være du trenger hjelp til ALT LØSER VI FOR DEG. se vår hjemmeside eke.no
Hei, Det tokk litt tid for å finne feil ift skjøtteboks i bolig. Den var dekket med panel på kjøkken av de som vidder her før. Måtte åpne flere steder for å kobblle den ekstra ledning for ekstra kurs for vaskeri . Elektriken har ordnet med joring i gangen og. Har ikke fått sluttpris ennå. Venter på evaluering . Jobben ble ganske bra gjørt.
Hyggelig elektriker. Kom med forklaring om hva han gjorde og forslag om forbedring. Litt minus var den lange ventetiden før vi fikk regningen. Elektriker har også lagt inn feil dokumentasjon av installerte termostater i Boligmappa.no. Har gitt beskjed til elektriker via SMS om dette.
Var kjappe, hyggelige og ryddige gjennom hele prosessen, i tillegg til at de gav en rimelig pris på jobben. Montøren som kom var effektiv, punktlig, hyggelig og gjorde en meget god jobb. Kan absolutt anbefale firmaet basert på denne erfaringen.
Jeg er kjempefornøyd! Jevnaker Elektro AS er dyktige, nøyaktige, hyggelige og ikke minst utrolig serviceinnstilte. God dialog med Morten Sørli under hele prosessen. Jeg hadde definitivt valgt samme firma igjen!
Fastpris var avtalt for jobben. De dukket opp til avtalt tid, og gjennomførte en god jobb. Da de var der, spurte jeg om muligheten til å gjøre en jobb vi ikke hadde blitt enige om på forhånd. Det var da ikke noe problem å gjøre denne jobben i tillegg for. Takk for god jobb!
Kjempefornøyd! 1 time etter forespørselen ble lagt ut på nett, ringte avd. Kongsberg. Befaring dagen etter med påfølgende tilbud på mail, og jobben kunne påbegynnes 2 dager etter. Rask respons, hyggelig pris, god service, Bra utført arbeid av 2 blide elektrikere. Anbefales!!!!
Meget bra, jeg trodde at dette er en 2 dagers jobb, det tok snaut 1 dag, en meget effektiv elektriker, her var det ikke pauser i det hele tatt og heller ingen bruk av mobil tlf. så nå venter jeg spendt regninga.