Arkitekt, Transport i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
Bistand til Utdanningsdirektoratet sin flytteprosess - nye lokaler i Oslo
Udir har signert en ny leieavtale for oslo-kontoret i schweigaardsgate 15b. Udir er nå i oppstarten av en ny fase med selve gjennomføringen av flytting til endrede lokaler i oslo i slutten av 2024. Til dette trenger vi en dyktig konsulent med erfaring som prosjektleder og 2-4 prosjektmedarbeidere i deltid eller heltid som skal jobbe sammen med en intern prosjektleder og et større team for å sikre en god flytteprosess for udir. Anslått oppstart for flytteprosjektet er i løpet av mars 2023 med varighet ut 2024.
Anbud id:
848812
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Mandag 13. Februar 2023
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
6 anbud
-
Palle 120 x 80 x 80 Bergen til SkjettenØnsker pris på å transportere en palle på 100 kg 120 x 80 x 80 cm fra Bergen til Skjetten
-
Samnanger
-
Onsdag 5. Februar 2025
-
-
Transport av Toyota Prius fra Makrellbekken til Toyota RudBil med låst bakhjul som må fraktes til bilverksted
-
Oslo
-
Onsdag 5. Februar 2025
-
-
Flyttelass til altaFlytte lass fra oslo til alta, som er fremme i alta 1. Mars.
-
Oslo
-
Tirsdag 4. Februar 2025
-
-
Vi ønsker å flytte noe møbler fra Trondheim til OsloVi ønsker å flytte noe møbler fra Trondheim til Oslo på slutten av februar.
-
Oslo
-
Tirsdag 4. Februar 2025
-
-
Kjøre stol fra oslo til ÅlesundHei, jeg trenger å få fraktet en stol fra oslo til Ålesund. Den er 1m høy og 70x70 bred.
-
Ålesund
-
Tirsdag 4. Februar 2025
-