Maskinentreprenør, Rørlegger i Agder
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Agder
Avsluttet
Brudd i avløpsledningen
Hei,
Denne henvendelsen gjelder adressen Urds vei, 4632 Kristiansand.
Vi har oppdaget et brudd på avløpsledningen i hagen vår og ønsker å få dette utbedret så snart som mulig. i tillegg til å løse dette problemet, ser vi også en mulighet til å forbedre infrastrukturen vår ved å installere en dedikert overvannsledning. Dette vil sette oss i forkant slik at vi enkelt kan koble oss til kommunens nettverk når det blir tilgjengelig i fremtiden.
Det innebærer at vi ønsker å fjerne det eksisterende avløpsrøret og erstatte det med et helt nytt avløpsrør samt å installere en ny overvannsledning. Dette vil bidra til å optimalisere vårt avløpssystem for fremtidige behov.
i tillegg vurderer vi å inspisere vannrørene som fører inn til huset vårt mens vi likevel graver opp hagen. Vi ønsker derfor å be om en opsjon i tilbudet for å inkludere utskiftning av disse vannrørene hvis det er behov.
Ta kontakt for å avtale en befaring.
Med vennlig hilsen.
Anbud id:
927684
-
Sted:Kristiansand
-
Registrert:Søndag 7. April 2024
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Agder
6 anbud
-
Fikse filter vaskemaskinFilter satt fast og knakk. Trenger hjelp til nytt. Bosch serie 6
-
Kristiansand
-
Mandag 14. April 2025
-
-
Oppussing av bad. 4m2Jeg er interessert i hvor mye det vil koste å totalrenovere badet, jeg vil gjerne ha en glassdør i stedet for en dusjkabinett
-
Kristiansand
-
Tirsdag 8. April 2025
-
-
Demontere gammelt baderomsinnredning og montere nyttHei, Trenger rørlegger for å demontere gammelt baderomsinnredning og montere nytt. Gjelder vask, bytte fra dusjkabinett til dusjdører (har tidligere vært dusjdører). Bytte fra gulvstående toalett t...
-
Kristiansand
-
Mandag 31. Mars 2025
-
-
Jeg trenger en til å montere nytt dusjkabinett, str 90x90 med bunnJeg trenger en person til å montere ett nytt dusjkabinett 90 x 90 m bunn. vågsbygd Kristiansand
-
Kristiansand
-
Fredag 28. Mars 2025
-
-
Rehabilitering av bad 7,8 kvmLage dusj og vegghengt toalett. må nok endre noe på røropplegg. Ny vaskeservant og blandebatteri. Fliser på gulv og vegg (evnt veggplater). Ønsker tilbud på jobben.
-
Kristiansand
-
Torsdag 27. Mars 2025
-