IT/Web og Support, Rørlegger i Vestland
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
BV 2024-24 - System for overvåking og analyse av vannforbruk
Bergen kommune v/ Bergen Vann skal anskaffe et system for overvåking og analyse av vannforbruk. Anskaffelsen inkluderer tjenester knyttet til implementeringen av systemet, herunder oppfølging og opplæring. Systemet som skal anskaffes skal støtte analyser av mengdemålinger, forbruk og må(info fjernet) skal også leveres nødvendige lisenser til bruk av programvaren som skal anskaffes. Disse lisensavtalene skal fornyes i åtte år etter første lisens er aktivert, som en del av anskaffelsen. Verktøyet skal hjelpe Bergen Vann med å oppdage nye lekkasjer, kvantifisere eksisterende lekkasje og lageprioritering for lekkasjesøk-arbeid. Bergen vann skal få informasjon om hvordan programvaren skal kunne implementeres, og få opplæring i implementering. Valgte leverandør skal implementere programvaren i driftssonene sør og Sentrum. Bergen Vann har opsjoner på implementering i øvrige (info fjernet) er angitt minimumskrav til ytelsen i kravspesifikasjonen.
-
Registrert:Torsdag 12. Desember 2024
Lignende oppdrag i Vestland
-
Ønsker pris betongarbeid, elektro og rørlegger arbeidHei Ønsker pris på Elektro arbeid Betong Arbeid rørlegger arbeid Stander opplegg elektro inkl varmekabler på bad og gang Stander rørlegger arbeid inkl vegg hengt toalett
-
Osterøy
-
Mandag 5. Mai 2025
-
-
Renovering av badRenovering av bad 6-7 kvadratmeter. Fjene fliser i dusj og på golv. Legge nye badeomsplater og belegg på golv
-
Sunnfjord
-
Fredag 25. April 2025
-
-
Erstatte gammel fuge på gulv i dusj og silikon rundt slukFjerne gammel fuge og legge ny fuge i dusj sone og ny silikon rundt sluk
-
Osterøy
-
Torsdag 24. April 2025
-
-
Ekstra etasje på eneboligØnsker detaljert pris på utføring av arbeid og byggematerialer. Riving av tak, nytt tak, ny etasje med romindeling, legge opp til vatn og kloakk, vinduer, videreføring av skorstein, trapp.
-
Kinn
-
Torsdag 24. April 2025
-
-
Planering og oppkobling til vann og avløpSkal bygge en Bod/Hobbyrom med innlagt vann og avløp. Ønsker å få planert ut ca 200kvm og koble opp vann og avløp. Skal være lett å planere ut. Ingen sprenging kreves og vann og avløp ligge like ved.
-
Øygarden
-
Onsdag 23. April 2025
-
-
Sanering av slamavskiller.Ønsker pris på å koble inntak og uttak sammen og ferdigmeldes til kommunen. Fyller selv septiktanken med pukk.
-
Askøy
-
Onsdag 23. April 2025
-