Elektriker i Trøndelag
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Trøndelag
Avsluttet
Bytting av Halogen downlights til LED
Hei!
Jeg ønsker prisoverslag på bytting av downlights fra halogen til led. nåværende downlights er montert uten innkapsling og dette utgjør brannfare.
For en eller annet grunn sluttet downlights å virke i stuen ( 11 stk) mistenker at dette har med downlights å gjør og at bytting vil løse problemet.
Det er ønskelig med matt svart panel på alle brytere og dimming, også på badet der det er hvit fra før. Jeg legger ved bilder da bryterne er forskjellige. Til informasjon så ble display og nåværende brytere byttet ut for ca et år siden da tidligere eier har malt alle brytere osv, vil derfor ikke trenge ny av display/ bryter til gulvvarme om de ikke må byttes. Jeg er kjent med at dimmere må hvertfall byttes pga overgang fra halogen til led.
Prosjektet finansieres med lån fra kommunen og vil derfor trenge faktura med 5 ukers frist.
Bevis på innvilget lån for prosjektet kan framvises for deres trygghet om ønskelig.
Ved inngått avtale ønsker jeg at arbeidet utføres så snart som mulig da vi ikke har hatt lys i stuen på et par mnd og det er skummelt med dagens løsning pga brannfare.
Bad: 6 stk
Gang: 6 stk
Soverom 1: 3 stk ( Mulig å etablere lysbryter med dimmer istedenfor dagens løsning?)
Soverom 2: 3 stk ( Mulig å etablere lysbryter med dimmer istedenfor dagens løsning?)
Kjøkken: 7 stk
Matbod : 1 stk ( +1 stk ovenfor kjøleskap ( ingen nytte med tanken på lys da det er over innbygd kjøleskap, mulig å koble ut pga brannfare?)
Stue: 11 stk
Anbud id:
965442
-
Sted:Trondheim
-
Registrert:Fredag 18. Oktober 2024
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Trøndelag
6 anbud
-
Befaring - lader for elbilØnsker befaring: Lader for elbil i garasje. Garasjen har belysning fra før men muligens ikke riktig kurs for lader. Sikr-skap er i annen bygning (men veldig nært) og har sannsynligvis ikke overspennin...
-
Trondheim
-
Mandag 17. November 2025
-
-
Legge nytt rør til hageslangeI forbindelse med innvendig oppussing, oppdaget jeg at det innvendige røret til uttak hageslange stikker for mye ut fra vegg. Det er ønskelig at dette endres på. Lengde på rør er ca 4 meter. i tilleg...-
Trondheim
-
Mandag 17. November 2025
-
-
Bytte fra halogen til Led downlightsHar et hus 2005 som trenger litt oppgradering. Har 47 halogen downlights som skal byttes til Led. Samt 7-9 dimmere. Spotter og dimmere er kjøpt. 4 regulatorer til gulvvarme Ledlist under kjøkkenbenk...-
Trondheim
-
Søndag 16. November 2025
-
-
Bytte fire spotrekker i takØnsker å bytte ut fire spotskinner i fire ulike rom, og gjøre de mulig å dimme (må ha ny bryter også). Ønsker samme type på alle fire, og har sett oss ut en modell på værnes belysning (se siste bild...-
Trondheim
-
Søndag 16. November 2025
-
-
Installere el-bil laderInstallering av el-bil lader Overspenningsvern 20-30m til lader fra sikringsskap
-
Trondheim
-
Lørdag 15. November 2025
-
-
ElektrosjekkØnsker og få sjekk(godkjenning) av en taklampe samt sjekk av stikkontakt som går til verandaen.-
Trondheim
-
Fredag 14. November 2025
-