Snekker i Vestland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Vestland
Avsluttet
Dele av et soverom i eksisterende stue
Vi ønsker å bygge et soverom med dør i området der palmen står og til første takbjelke. Rommet skal inkludere vinduet bak palmen, og være på ca. 10-12 m2. Det er da to vegger som skal settes opp. Det er svært ønskelig at gulvet under ikke må skrues i/skades slik at løsningen kan tilbakeføres. Mellom bjelkene er en varmepumpe. Det er mulig inntak blir berørt, og at den må flyttes noe. Inkluder en opsjonspris på det. Det er ønskelig at rommet skjermes for støy fra stue/kjøkken mest mulig. Oppgi hvilken dB skjerming som kan oppnås med deres tilbudte løsning. Det er ønskelig å få jobben gjort så snart som mulig. Vi ønsker kun tilbud fra seriøse og profesjonelle aktører.
Anbud id:
951226
-
Sted:Bergen
-
Registrert:Torsdag 1. August 2024
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Vestland
6 anbud
-
Fornying av eikeparkettHei, jeg ønsker anbud på fornying av gulnet eikeparkett, ikke sliping, men lakk med farge. Mvh Eli
-
Bergen
-
Tirsdag 11. Mars 2025
-
-
Bygge inn Pax garderobeskapGangen vår er 236cm bred, vi ønsker pris for å bygge inn 2 x 100 cm Pax garderobeskap, foring over skap samt på begge sider. Fin overgang til tak uten list.
-
Bergen
-
Mandag 10. Mars 2025
-
-
Skjære til og montere kryssfinérMangler en del i sovealkoven som skjuler stenderverk etter lettvegg. Har en plate kryssfinér som skjæres til å bør være tilstrekkelig.
-
Bergen
-
Tirsdag 30. Juli 2024
-
-
Installere balkongdør, hasterFå skiftet balkongdør + tilhørende vindu. Enkel dør (60x213). Jeg har allerede mottatt dør og vindu, hvis det er mulighet å gjennomføre denne uken blir det vektlagt.
-
Bergen
-
Onsdag 4. Desember 2024
-
-
Ønsker pris på montering og utforing av ytterdører i borettslagØnsker pris på montering av tre ytterdører. Borettslag har dørene, men i pristilbud ønskes også pristilbud på utvendig og innvendig/utforing.
-
Bergen
-
Søndag 9. Mars 2025
-
-
Lettvegg med dørSkal sette opp en lettvegg på ca. 2. 8meter. Skal ha dør i veggen, samt noe lydisolering. Dette for å lage et ekstra rom i leiligheten.
-
Bergen
-
Mandag 10. Mars 2025
-