Snekker i Østfold
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Østfold
Avsluttet
Diverse småjobber i hus.
Jeg hater lister! får det ikke til! Vinkler er håpløse i et hus fra 1880-tallet🙈
Kan noen hjelpe meg?
Det er taket i gangen i 2 etg som trenger nye lister…
Beklager til dere som jeg ikke har svart. Jeg har ligget en uke på sykehus. Hadde avtalt med en her inne, som aldri dukket opp og gav ikke beskjed. Han ville ha betalt for at jeg la ut for dørlistene, og jeg var dessverre dum nok til å gi ham det! Og han vil nå ikke svare i telefonen.
Dere som bare er ute etter å svindle folk, kan godt la være å svare på annonsen.
Jeg er syk, får ikke gjort jobben selv og spør pent om det er noen som kan hjelpe meg.
Taklister har jeg. Det er sånne kvartlister. Jeg trenger lister til døren på badet med bredde 11, 5 cm. Det skal legges et gulv på ca 1 m2. Gulvet har jeg. Og lages en liten loftluke som bare skal løftes av og på. Kryploft. Har lagt inn bilder nå.
Anbud id:
959818
-
Sted:Moss
-
Registrert:Tirsdag 17. September 2024
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Østfold
2 anbud
-
Lekkasje i kjellerHar hatt endel lekkasje ned til kjelleren. Tror det har blitt litt mugg
-
Moss
-
Lørdag 19. Juli 2025
-
-
Fullføring av bekledning husveggHjelp med fullføring av bekledning på liten husvegg. Gjenstår bare ca 10 planker + lister rundt vinduer. Stillas står oppe og har materialer
-
Moss
-
Tirsdag 8. Juli 2025
-