Elektriker i Trøndelag
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Trøndelag
Avsluttet
Downlights i tak og nye stikk
Jeg trenger å få koblet opp ca. 15 stk downlights i tak. Det er senket, men ikke gipsbelagt i påvente av elektriker. Det er flere takbokser å koble seg på og jeg har kjøpt inn led downlights, dimmere og brytere selv.
Det har også blitt revet en vegg, så kursen til komfyren kommer ut midt i taket. Den må derfor føres ca. 3 meter i tak og ned vegg til ny plassering for komfyr.
Ellers har jeg behov for 5-6-7 stikk rundt om i rommet (på ca. 25 m2).
Ønsker prisanslag/timespris!
Anbud id:
277168
-
Sted:Trondheim
-
Registrert:Onsdag 13. November 2013
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Trøndelag
6 anbud
-
Stikkontakt, ca. 15m fra sikringsskapetBlå cee 32A, 230V stikkontakt; 32A bryter; Kabelstørrelse: ca. 15m, 6mm² eller 8mm²? Send meg tilbud, total kostnad, bare arbeid, også arbeid plus materialer inkludert. Hilsen. zg
-
Trondheim
-
Fredag 7. Februar 2025
-
-
Klargjøring av bolig i forbindelse med salgSøker hjelp til å gjennomføre utbedringer i forbindelse med salg av bolig. Aktuelle utbedringer: - rørleggerarbeider i forbindelse med våtrom - Åpning av pipeluke og evt. Utbedring av pipe utvendig -...
-
Trondheim
-
Fredag 7. Februar 2025
-
-
Lys under overskap og kontakt ute.Må reparere lysarmatur under overskap på kjøkken. Har skiftet lysrør og tenner men det virker ikke. Skal også få lagt opp en kontakt ute.
-
Trondheim
-
Torsdag 30. Januar 2025
-
-
Ny ventilator og kjøkkenvifte.Hei! Ønsker å bytte ventilator og kjøkkenvifte i min leilighet. Har en Vallox 70K og vifte fra Villavent som jeg ønsker å bytte ut. håper noen kan hjelpe.
-
Trondheim
-
Torsdag 30. Januar 2025
-
-
Trenger pris og levering og montering av elbillader på Heimdal - TrondheimPris og leveringstidspunkt på el bil lader privat enebolig
-
Trondheim
-
Torsdag 30. Januar 2025
-