Dynamisk innkjøpsordning for kjøp av møbler til Bardu kommune og Dyrøy kommune i Troms
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Troms
Avsluttet
Dynamisk innkjøpsordning for kjøp av møbler til Bardu kommune og Dyrøy kommune
Bardu og Dyrøy kommune har behov for møbler i ulike avdelinger, og skal i den forbindelse ha en dynamisk innkjøpsordning (dps) for disse kjøpene. i tillegg vil kommunaleide bedrifter (aksjeselskap) inngå i avtalen. Ved eventuell inngåelse i interkommunalt samarbeid vil andre kommuner kunne inngå i løsninga.
Nye leverandører kan fortløpende kvalifisere seg til å delta i ordningen. Det er kun kvalifiserte leverandører som vil få tilgang til publiserte konkurranser.
Nye leverandører kan fortløpende kvalifisere seg til å delta i ordningen. Det er kun kvalifiserte leverandører som vil få tilgang til publiserte konkurranser.
Anbud id:
730266
-
Sted:Bardu, Dyrøy
-
Registrert:Lørdag 12. Juni 2021
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Troms
5 anbud
-
Need to pick up some tallerken in Bardu to OsloNeed to transfer these item i this Finn ad (info fjernet)
-
Bærum
-
Fredag 7. Februar 2025
-
-
Flyttevask 100 kvmTak, vegger, golv, vindu, inne i skap i kjøkken, soverom, bad, gang, kjøleskap, skrubb av tregolv i gang. Timepris?
-
Dyrøy
-
Torsdag 30. Januar 2025
-
-
Skifte registerreim15 år gammel volvo s-40, kjørt 115000km, i god stand
-
Bardu
-
Onsdag 22. Januar 2025
-
-
Frakte en outlander fra steinkjær til bjerkvik/bardufoss.Frakte en outlander fra steinkjær til narvik-bjerkvik eller helt frem til bardufoss.
-
Steinkjer
-
Torsdag 16. Januar 2025
-