Entreprenør, Maskinentreprenør, Transport, Utleie i Innlandet
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Innlandet
Aktiv
Dynamisk innkjøpsordning for leie av lastebiler og anleggsmaskiner uten fører
Givas iks etablerer nå en dynamisk innkjøpsordning for innleie av lastebiler og anleggsmaskiner uten fø(info fjernet) innebærer at når givas iks skal leie lastebiler og anleggsmaskiner (uten førere), så vil det legges ut konkurranser i den dynamiske innkjøpsordningen. Alle leverandører som er tatt opp i innkjøpsordningen kan da levere tilbud til den enkelte konkurranse for den kategori som de er kvalifisert for. Etableringen av den dynamiske innkjøpsordningen er kunngjort i doffin- og ted-databasene, se (info fjernet) og (info fjernet).
Anbud id:
929273
-
Sted:Kongsvinger
-
Registrert:Tirsdag 16. April 2024
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Innlandet
2 anbud
-
Frakter 1 vare , vekt 400kgJeg ønsker å frakter en vare fra Brandval til Jessheim, Ullensaker Info om varen: Vekt 400 kg b: 1, 60 h: 1m høre fra deg
-
Ullensaker
-
Mandag 28. April 2025
-
-
Frakt av JacuzziNoen som påtar seg oppdrag med å hente og levere et jacuzzi fra Øvrebyen i Kongsvinger til Roverud? Det er nok behov for lastebil med kran for å få det på plass.
-
Kongsvinger
-
Lørdag 12. April 2025
-