Elektriker i Østfold
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Østfold
Avsluttet
Elektrisk anlegg
Vil ha fast pris og deres timepris på følgende. Forstår at du m ha en befaring men kom
Elektriske ledningsnettet er byttet bortsett fra stue. må bytte denne også til 16A ledninger dvs 2, 5 kvadrat.
- takpunkt er splittet i fem retninger, disse ledningene må trekkes om. - taklampe. - taklampe (cirka fire meter ledning) - Kontakt (cirka 2 meter). - lysbryter (cirka 2 meter). - Lysbryter (cirka 2meter). - Kontakt (cirka 2 meter ledning)
Fra kontakt går det utvendig ledning med tilhørende ledninger med 6 stikk stikk. Denne utvendige ledningen er av nyere dato, men er 10A ledningen. Denne må byttes til 16A.
Har ledninger til skjult anlegg liggende og doble kontakter liggende. Mulig behov for innkjøp av en stikk med 4 kontakter og 2xveggbrytere som har 2xbrytere hver. Kom med et uforpliktende fastpris og eventuell din timespris. Jeg har hatt en annen elektriker som har gitt et tilbud. Jeg vet da cirka antall timer som vil bli bruk på denne jobben.
Anbud id:
357066
-
Sted:Sarpsborg
-
Registrert:Torsdag 7. Mai 2015
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Østfold
2 anbud
-
SikringsskapBytte jordfeilbryter merket nr 10. Bytte enkel kontakt soverom.
-
Sarpsborg
-
Fredag 7. Februar 2025
-
-
Hybelkjøkken: Montering av 3 kontakter pluss lys i IkeakjøkkenLevering og montering av 3 stikkontakter på hybelkjøkken. Levering og montering av stikkontakt til kjøkkenventilator. Montering av ringeklokke som vi har.
-
Sarpsborg
-
Tirsdag 4. Februar 2025
-