Combined Shape Group 13 Combined Shape anbudstorget_logo Group 2 Group 6 Path 2 shutterstock_584449174 Shape

Entreprenør, Snekker, Utleie i Vestfold

Formidlede anbud
  • 0
    Siste år
  • 0
    Siste 3 mnd
  • 0
    Aktive nå
Vestfold
Avsluttet

Etablering og utleie av modulbygg til midlertidig lokaler ved brattås skole i porsgrunn

Porsgrunn kommune skal gjennomføre omfattende rehabilitering, ombygging og utvidelse av Brattås skole. Byggestart kan tidligst skje september 2011 og ferdigstilt september 2013.
i perioden fram til utvidelsen av skolen er ferdigstilt er det bestemt å etablere midlertidige lokaler til undervisningspersonale.
Se konkurransegrunnlaget pkt. 1. 3
Anbud id:
104749
  • Sted:
    Porsgrunn
  • Registrert:
    Mandag 5. Juli 2010

Lignende oppdrag i Vestfold

3 anbud
  • Rekkverk.
    Skal ha et rekkverk mellom 2. Og 3. Etg. 3 til 4 fester i murvegg med stang å holde seg i. Skal evne. Lage trapp med 3 - 4 trinn foran en inng. dør.
    • Porsgrunn
    • Torsdag 13. Februar 2025
    • Entreprenør
    • Snekker
  • Skifte hengsler i 1 dør,innedør
    Døra > tar< i gulvet, skifte hangsle eller
    • Porsgrunn
    • Mandag 20. Januar 2025
    • Snekker
  • Renovere ytterdør
    Renovere ytterdør
    Hei. Har en to fløyet ytterdør fra 1912 som vi ønsker å renovere og ta i bruk igjen. Mangler karm og dørbladene behøver å strippes, limes og settes sammen til en funksjonell dør igjen.
    • Porsgrunn
    • Lørdag 18. Januar 2025
    • Snekker
    • Møbelsnekker