Arkitekt i Trøndelag
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Trøndelag
Avsluttet
Intensjonskunngjøring Lansering av FutureBuilt Trondheim
FutureBuilt har etablert seg i Trondheim! Innovasjonsprogrammet er ein nasjonal spydspiss for berekraftig arkitektur og (info fjernet) til Dokkhuset tirsdag den 11. Mars 2025 – då blir det avspark for satsinga, og du er invitert til å ta del. på frukostmøte på Dokkhuset får du høyre meir om kva FutureBuilt er og om fordelar og forventingar i samband med å gjennomføreFutureBuilt-prosjekt. Utbyggarar vil dele erfaringar frå å bygge etter FutureBuilt-metodikk, det blir innleiing frå politisk leiing i Trondheim, innblikk i økonomiske insentiv til å bygge meir berekraftig, ein panelsamtale, og ikkje minst mingling og noko godtå tygge på. møtet er retta mot utbyggarar, rådgjevarar, arkitektar og alle andre som vil lære meir om FutureBuilt i (info fjernet) blir mingling frå kl. 08. 30 og program kl. 09. 00 – 11. 45.Ønsker du mer informasjon om programmet, kontaktinformasjon og påmelding, se lenke (info fjernet)!/Arrangementer/Avspark-for-FutureBuilt-TrondheimMed vennlig hilsenMehdi Movahed AagrerådgiverKlima- og miljøenhetenTrondheim kommunemobil (info fjernet)
Anbud id:
984284
-
Registrert:Lørdag 22. Februar 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Trøndelag
5 anbud
-
Sette inn bæring i kjellerØnsker å sette inn en dør i bærevegg og trenger derfor at veggen åpnes og at det settes inn limtrebjelke.
-
Trondheim
-
Søndag 30. Mars 2025
-
-
Hage arkitektVi har et stort uteområde der vi ønsker å sette opp en gjerd, og utnyttet plassen mye bedre.
-
Melhus
-
Fredag 28. Mars 2025
-
-
Tinglyse veirettVi trenger å få tinglyst veirett på eiendommer mellom vei og vår hyttetomt.
-
Indre Fosen
-
Tirsdag 25. Mars 2025
-
-
Hjelp til og søke om bruksendring.Hjelp til og søke om bruksendring på låven til leilighet
-
Melhus
-
Onsdag 12. Mars 2025
-
-
Utbygg/påbyggUtbygg/påbygg. Trenger tekniske tegninger og noen som kan gjøre søkeprosessen. Vi har en ide om hvordan det skal se ut. Ønsker kun kontakt gjennom mail
-
Trondheim
-
Onsdag 12. Mars 2025
-