Betong, Entreprenør, Murer, Snekker, Stålarbeider, Taktekker, Utleie i Østfold
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Østfold
Avsluttet
Jeløy kirke - Nytt klokketårn
Det skal bygges nytt klokketårn til Jeløy kirke. tårnet skal utformes i hht. Vedlagte beskrivelse og støpes i betong. Betongarbeidet skal utføres på fabrikk/hos produsent, og transporteres ferdig produsert til Jeløy kirke og monteres på forhåndsbygget fundament. Kirkeklokker og oppheng fra et eldre tårn skal monteres inn i det nye. Leveransen vil bestå av produksjon, tiltransport og oppheising/montering på stedet.
Anbud id:
437822
-
Sted:Moss
-
Registrert:Tirsdag 25. Oktober 2016
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Østfold
4 anbud
-
Drenering 2 sider av huset, og parkeringsplassen.Drenering 2 side rav huset, og parkeringsplassen. på parkeringsplassen ønsker vi å legge asfalt. Ønsker befaring og prisforslag
-
Moss
-
Onsdag 4. September 2024
-
-
Mindre kjøkkenjobbØnsker å montere en mindre ventilasjonskasse. Montere en plate bak kjøleskapet, og en manglende bit over.
-
Moss
-
Torsdag 30. Januar 2025
-
-
Bytte av tak med nye materialerBytte tak Dagens tak - eternittplater antall kvm ca 175m2 nytt undertak nye sløyfer takstein.
-
Moss
-
Mandag 27. Januar 2025
-
-
Borre hull i teglsteinspipeØnsker noen som kan lage hull på str 150mm i pipa slik at jeg kan sette inn vedovn.
-
Moss
-
Torsdag 23. Januar 2025
-