Combined Shape Group 13 Combined Shape anbudstorget_logo Group 2 Group 6 Path 2 shutterstock_584449174 Shape

Elektriker i Østfold

Formidlede anbud
  • 0
    Siste år
  • 0
    Siste 3 mnd
  • 0
    Aktive nå
Østfold
Avsluttet

Legge inn større hovedsikring, eventuell rehabilitering av skapet

Hei, har et hus hvor hovedsikringen er på 3x40A. Trenger da å øke dette til 3x63. Har allerede sjekke med Elvia og kabel kapasiteten holder inn til hus. Trenger pris på selve jobben, material, og event søknad til Elvia. Har ellers automatsikringer i skapet, men kunne gjerne tenkt meg å rehabilitere det med sikringer med jordfeil. Kom gjerne med to tilbud, en for bare hovedsikring og en for alt.
Anbud id:
923150
  • Sted:
    Sarpsborg
  • Registrert:
    Lørdag 9. Mars 2024

Lignende oppdrag i Østfold

6 anbud
  • Elbil lader
    Ønsker å få lagt opp elbil lader i en carport. må komme på befaring for å se oppdraget og for å kunne estimere kostnad. Ønsker fastpris på oppdraget.
    • Sarpsborg
    • Torsdag 14. August 2025
    • Elektriker
  • Lys, lysbryter og støpsel bad
    Spotter i taket på bad fungerer ikke. Trenger å bytte til en normal lysbryter i tillegg da denne har rare knapper. Vil legge opp støpsel på badet.
    • Sarpsborg
    • Torsdag 14. August 2025
    • Elektriker
  • Ladestasjon
    Trenger å installere ladestasjon for Elbil. Ønsker befaring og tilbud.
    • Sarpsborg
    • Onsdag 13. August 2025
    • Elektriker
  • Trenger elektriker
    Fjerne el-kabler som er ikke i bruk i helle huset. Sjekke komfyrvakter og ventilatorer. Det er flere leiligheter
    • Sarpsborg
    • Søndag 3. August 2025
    • Elektriker
  • Ladeboks
    Jeg trenger hjelp med strøm ut til lade boks ut til el bli
    • Sarpsborg
    • Fredag 1. August 2025
    • Elektriker
  • El bil lader
    Sette opp El bil lader
    • Sarpsborg
    • Fredag 18. Juli 2025
    • Elektriker