Anleggsgartner i Vestfold
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Vestfold
Avsluttet
Legge kantstein mot plen
Legge kantstein mot plen. må nok grave litt og muligens lage et fundament for stein. Skal legges i 90gr vinkel fra gjerde til venstre og inn mot trapp. Ca 6m fra trapp og 3m til gjerde. Mulig en liten vinkel inn mot trapp også. Vi skal installere ny trapp i impregnert treverk er meningen. Steintrapp hadde vært fint om det ikke blir for kostbart.
Valg av stein: Kina stein eller annen type kantstein. Forslag ønskes.
Anbud id:
930192
-
Sted:Færder
-
Registrert:Fredag 19. April 2024
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Vestfold
4 anbud
-
Ca 60m2 skiferHei. Terasse ca 60m2 med skifer. Fugingen er ‘borte’ og det kommer ugress mellom skiferflisene. (info fjernet) 3145 Tjøme. (info fjernet)
-
Færder
-
Torsdag 8. Mai 2025
-
-
Hage 14 meterHar en ugresshaug på 14 meter inntil et fjell. Ønsker å lage et bed med avgrensing mot hagen med en ca 3 meter lang sittebenk integrert.
-
Færder
-
Onsdag 7. Mai 2025
-
-
Legge om skifer heller på terasse.Bak huset en terasse støpt betong fundament. Det er brudd skifer på overflaten. Brudd skiferen bør legges om.
-
Færder
-
Mandag 21. April 2025
-