Murer, Snekker i Akershus
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Akershus
Avsluttet
Mindre arbeid med å legge på tynnpuss på enkeltvegger i 3rom i enebolig
Vi ønsker å få utført en småjobb med påføring av tynnpuss på et par vegger, samt på et pipeløp. på veggen i hybel ønskes også hjelp til å påføre farget kalkmaling.
Legger ved bildemateriale og beskrivelse av jobben. Lurer på om, og når dere har mulighet for å utføre arbeidet.
Vegg i hybel: Lengde ca. 4m, høyde ca 2, 4m. Har tynnpuss og kalkmaling til dette.
Kjellerstue: Lengden på veggen i er ca3m, og har en dør. Skapet som sees på bildet tas vekk i forbindelse med arbeidet. Har ikke puss til dette.
Pipeløp. Har ikke puss til dette.
Anbud id:
973592
-
Sted:Asker
-
Registrert:Torsdag 5. Desember 2024
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Akershus
6 anbud
-
Pristilbud Feiertrinn/stige, HyggenFått et pålegg om å montere feiertrinn/stige på taket.
-
Asker
-
Søndag 21. September 2025
-
-
Fuktighet i kjellerHei, Trenger hjelp med at noen fagfolk kan kikke på kjelleren min. Har begynt å få sprekker i veggen. Jeg prøver å lufte rommet ofte. Men trenger litt bismak. Legger ved noen bilder! Mvh
-
Asker
-
Tirsdag 23. September 2025
-
-
Snekker til bytt av rekkverket på terrassenØnsker å bytte en del av rekkverket på en terrasse
-
Asker
-
Søndag 21. September 2025
-
-
Legge fliser/ plater mellom benk og skap kjøkkenHjelp til å legge fliser plater. Ca. 4, 5-5 m. Helt ny leilighet. Gips der nå
-
Asker
-
Torsdag 18. September 2025
-
-
StøyskjermTrenger til å bygge støyskjerm rundt 15 m i lengde og 1, 5 m i høyde. Trenger en befaring for jobb
-
Asker
-
Torsdag 18. September 2025
-
-
Skifte terrassedørGlass i terrasse dør som er knust. dørene er gammel så hele må nok byttes
-
Asker
-
Onsdag 17. September 2025
-