Elektriker i Agder
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Agder
Avsluttet
Montering av 12stk Downlights
Jeg holder på å pusse opp litt i leiligheten min. i den forbindelse ønsker jeg å montere downlights.
Jeg har alt av downlights og det som trengs av kabler, kabelrør og dimmer.
Jeg skal rive taket og montere nytt. så montering av downlights vil bli i forbindelse med det.
Jeg ønsker å gjøre mest mulig arbeid selv slik at jobben for deg som elektriker blir enkel og rask å utføre.
Ønsker gjerne at du enten kommer for en befaring eller at vi blir enige over telefon hvordan vi gjør det. Enklest er nok en befaring hvor vi legger en plan for utførelsen og pris.
Det er to kurser, en som går til kjøkken lampen og en som går til lampen i gangen. så det som trengs å gjøres er å strekke nye kabler fra der nåværende bryter er på veggen, bryter skal også byttes ut med to nye dimmere som går til hver sine downlights.
håper at jeg kan gjøre kabelstrekket å montere mest mulig, så kan du komme å gjøre selve koblingen mellom downlightsene og dimmere.
høres dette ut som en jobb som passer deg?
Om vi blir enige om en god plan så vil ikke dette ta lange tiden for deg som elektriker å komme å gjøre.
Sammen blir vi enige om en god plan : ) Vil gjøre det enklest for begge parter.
-Kai
Anbud id:
963558
-
Sted:Kristiansand
-
Registrert:Mandag 7. Oktober 2024
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Agder
6 anbud
-
186mm2 (3 bad og 3 kjøkken) TOTALLRENOVERINGTrenger noen som kan komme på befaring og gi tilbudet sitt.
-
Kristiansand
-
Fredag 26. September 2025
-
-
Installere spotter, kontakter i vegg, varme i gulv og billaderVi trenger befaring så fort som mulig, er snart ferdig med riving av tak, gulv og vegger i hovedetasjen. Vi skal installere spotter i tak - stue, kjøkken og gang. Trenger noen nye kontakter, evt f...
-
Kristiansand
-
Torsdag 25. September 2025
-
-
Ekstra stikk kontakterVi har et rom i boligen hvor det i dag er en dobbel stikk kontakt. Vi har behov for to ekstra stikk kontakter på på to ulike vegger i det samme rommet.
-
Kristiansand
-
Mandag 22. September 2025
-
-
Bytte ut felles jording til jord i hver sikringTrenger en pris på å bytte fra 1 jordfeil bryter på 2 anlegg til at hver enkelt sikring har jordfeil. Det er 2 sikringskap med totalt 10-15 kurser.
-
Kristiansand
-
Mandag 22. September 2025
-
-
Oppgradere/bytte sikringsskapBytte sikringsskap. Koble til varmepumpe. Legge opp 4 stikkontakter
-
Kristiansand
-
Søndag 21. September 2025
-
-
Montering av ny sikring til kjøkkenKategori: elektriker Kundetype: Privat Beskrivelse: Montering av ny sikring til kjøkken Innen: 1 måned
-
Kristiansand
-
Torsdag 18. September 2025
-