Snekker i Vestland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Vestland
Avsluttet
Møbler til Vaksdal barnehage, Vaksdal kommune - EØS 017-2011 Møbler (Dynamisk innkjøpsordning)
Det skal kjøpes møbler til Vaksdal barnehage i Vaksdal kommune. Nye leverandører kan kvalifisere seg til den dynamiske innkjøpsordningen til Bergen kommune med samarbeidsparter: eØs 017-2011 møbler (Dynamisk innkjøpsordning). Konkurransedokumenter vil bli sendt ut til kvalifiserte leverandører i slutten av juni.
Anbud id:
307705
-
Sted:Bergen, Vaksdal
-
Registrert:Fredag 6. Juni 2014
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Vestland
5 anbud
-
Rehabilitere bordJeg har kjøpt et bord på Finn. Det er per nå lakkert. Ønsker å pusse det ned til opprinnelig treverk og brukes som stuebord.
-
Bergen
-
Torsdag 30. Januar 2025
-
-
Jeg vil reparere tre gamle stolerStolene er ødelagt i setet som er rotting. Jeg tenker at det er ok å erstatte rottingen med en plate. Jeg kan bringe stolene til verkstedet
-
Bergen
-
Torsdag 30. Januar 2025
-
-
Trekke om en gammel lenestolJeg har en gammel lenestol fra 1960-tallet. Det er en lenestol fra Stokke Har funnet ut at det er modellen som heter "starlett" av Art Lade Stolen er i god stand. Ønsker kun å trekke den om!
-
Bergen
-
Fredag 24. Januar 2025
-
-
FamiliesengBygge en familie køy på 90x200 cm oppe og 120x200 cm nede med sengeskuffer
-
Bergen
-
Fredag 10. Januar 2025
-