Anbudstorget har blitt Fixa
En ny og enklere tjeneste – enten du er privatbruker eller bedrift.
Anbudstorget ble til Fixa 01.03.2026. Logg inn på Anbudstorget for å avslutte de siste jobbene og laste ned historikk eller viktige dokumenter, enten du er privatbruker eller bedrift. Gå til Fixa.no for å finne nye jobber eller legge ut et oppdrag.
Innhold på Anbudstorget vil være tilgjengelig i omtrent ett år fremover.
Anleggsgartner, Entreprenør, Maskinentreprenør, Stålarbeider i Rogaland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Rogaland
Avsluttet
Nasjonal turistveg Ryfylke: Kvelven utsiktspunkt
Kvelven utsiktspunkt er et mindre stopp ved Nasjonale turistveger Ryfylke, langs rv. 13 i Suldal kommune. Stoppet er lokalisert i en liten avkjøringslomme rett nord for Nesflaten i begynnelsen av Brattlandsdalen.
Avkjøringslommen med parkeringsplass er i dag opparbeidet med asfalt og er avgrenset med stabbesteiner og håndløper i metal. på parkeringsplassen skal topplag og stabbesteiner fjernes og bygges opp på ny med noe enkel beplanting.
Gangareal på utsiden skal steinlegges og har to mindre trapper som fører besøkende videre til en vandring langs kanten av juvet. Vandringen skal avgrenses av et rekkverk i stål og netting ut på to mindre knauser. på knausene som «henger over elva» skal det monteres utsiktsplatåer i stål som prefabrikkeres før det monteres på stedet. Det skal monteres flere benker i tre for å sitte ned og oppleve stedet.
Det er en noe trang anleggsplass som ligger mellom riksvei 13 i vest og elva i øst. Anleggsplassen med arbeidssted blir i tilknytting til og grensende mot trafikkert vei og ut mot elva.
Anbud id:
984131
-
Registrert:Fredag 21. Februar 2025
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Rogaland
6 anbud
-
Renovering av baderom og EL-anlegg i huset.Har et mindre gjestebad på 4. 5kvm som vi ønsker varmekabler, ny membran, fliser 60x60 på gulv og vegger og vegg hengt toalett. Vi ser også på muligheten for en oppgradering av husets el-anlegg mer...-
Sandnes
-
Mandag 23. Februar 2026
-
-
Drivhus + sokkel.2 kolli med drivhus og sokkel, lengde 3 meter og 1 meter bredde, vekt 380 kg.
-
Tønsberg
-
Fredag 27. Februar 2026
-
-
Flytting av 20m utvendig vann- og avløpFlytting av 20m utvendig vann- og avløp pga. Tilbygg – graver selv Beskrivelse: i forbindelse med planlagt tilbygg til enebolig må eksisterende vann- og avløpsledninger flyttes, da de i dag ligger i...
-
Stavanger
-
Torsdag 19. Februar 2026
-
-
Brøyting snø Osestadstrand HyttevelVi har behov for en avtale om snørydding ved vårt hyttevel. Ca 350 meter med grusvei som ryddes for snø ved behov. Vel setter opp brøytestikker før vintersesong. Vel ønsker å inngå en avtale og ha til...-
Lindesnes
-
Mandag 16. Februar 2026
-
-
Faste samarbeidVi søker seriøse byggefirma for fast samarbeid på små og større byggeprosjekter. Vi har jevn tilførsel av oppdrag innen: Nybygg Tilbygg og påbygg Rehabilitering Totalrenovering Mindre serviceoppdrag P...-
Stavanger
-
Mandag 16. Februar 2026
-