Rørlegger i Vestfold
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Vestfold
Avsluttet
Opplegg for oppvaskmaskin og påkobling til kum/blandebatteri
Ønsker tilbud på følgende: Satt inn nytt ikea- kjøkken, og trenger en rørlegger som kan koble til kum/blandebatteri samt legge opp til oppvaskmaskin (har ikke vært oppvaskmasin der før). Se bilder. nb: nytt kjøkken er fra ikea, og det er ikke det gamle. Samt ha på ny lim på servantskap på bad, da det har sprukket opp. trenger at dette blir gjort helt innen slutten av uka. Skal ta bilder av leilighet på tirsdag morgen den 30. 07.
Anbud id:
949843
-
Sted:Tønsberg
-
Registrert:Tirsdag 23. Juli 2024
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Vestfold
3 anbud
-
Brannsikring1. Brannisolering av kanal ø250 mm gjennom vegg ei-60 2. Monteres brannmansjett på plastrør gjennom vegg (ei-60). Ønsker befaring. Beliggenhet, er i tønsberg sentrum
-
Tønsberg
-
Mandag 17. Februar 2025
-
-
Demontere nå værende kjøkkenvask og montere ny vask, samt oppvaskmaskin.Demontere kjøkkenvask for å kunne bytte benkeplate. Etter skift av benkeplate montere på ny vask og oppvaskmaskin.
-
Tønsberg
-
Mandag 10. Februar 2025
-
-
Bytte kran på kjøkkenTrenger å få byttet kran som lekker. Ønsker rimeligste kran.
-
Tønsberg
-
Mandag 27. Januar 2025
-