Arkitekt, Betong, Elektriker, Entreprenør, Maskinentreprenør, Rørlegger, Snekker, Utleie, Ventilasjon i Rogaland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Rogaland
Avsluttet
Prosjekt 240796 Sola NAWSARH Spisemesse - ny kunngjøring
Anskaffelsen gjelder utleie av modulbygg med kjøkken og spisefasiliteter på Sola flystasjon. Kontrakten omfatter etablering, i form av montering, teknisk drift og demontering av bygningsmasse. Se nærmere beskrivelse i konkurransegrunnlaget.
Anbud id:
717683
-
Sted:Sola
-
Registrert:Fredag 30. April 2021
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Rogaland
6 anbud
-
Kjøkkenlampe med elektriske problemerKjøkken lampe i taket som røk, så gikk sikringen, er noe ledninger/tråder som går inn i holderen til pæren som ser svidde ut.
-
Sola
-
Torsdag 13. Februar 2025
-
-
15 tonns gravemaskin Trondheim (7580 Selbu) til Stavanger (4058 Tananger)Frakt av gravemaskin Kobelco sk 140 srlc - 7 (info fjernet)? Finnkode=(info fjernet)9
-
Sola
-
Tirsdag 11. Februar 2025
-
-
Bygge på husetHeve taket og gjøre loftet om til 3 forskjellige soverom og bad.
-
Sola
-
Mandag 10. Februar 2025
-
-
Monterer dusj kabinettMonterer dusj kabinett, ønsker kjøper og få montert ett dusjkabinett med mål 1 x 1 meter i hjørne. Det er armatur / dusj på rommet.
-
Sola
-
Tirsdag 4. Februar 2025
-
-
Tømming av septiktank 4m3Tømming av septiktank. Sola. røyneberg. Tilkomst god. Min. 20mtr slange.
-
Sola
-
Lørdag 1. Februar 2025
-