Rådgivende ingeniørtjenester - rammeavtale i Østfold
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Østfold
Avsluttet
Rådgivende ingeniørtjenester - rammeavtale
Skedsmo kommune skal inngås rammeavtale med 1 leverandør i hver av følgende grupper av rådgivende ingeniørtjenester: Gr. 1 Bygg- og anleggsteknisk rådgivning (rib)Gr. 2 Elektro-rådgivingstjeneste (rie)Gr. 3 vvs-rådgivingstjeneste (riv)Gr 4: Brannteknikk (RIBr): Gr 5: Geoteknikk og geotekniske undersøkelser (rig)Anskaffelsens formål og omfangKonkurransen gjelder avtale om rammeavtale på rådgivende ingeniørtjenester. Anskaffelsen har som formål å sikre Skedsmo kommune tilgang på på slike tjenester til gjennomføring og kvalitetssikring av nybygg, byggeutvikling og vedlikehold av den eiendomsmassen Skedsmo kommune (info fjernet) skal inngås rammeavtale med 1 leverandør i hver av følgende grupper av rådgivende ingeniørtjenester: Gr. 1 Bygg- og anleggsteknisk rådgivning (rib)Gr. 2 Elektro-rådgivingstjeneste (rie)Gr. 3 vvs-rådgivingstjeneste (riv)Gr 4: Brannteknikk (RIBr)Gr 5: Geoteknikk og geotekniske undersøkelser (rig)Anskaffelsens verdi ansees å være over eØs-terskelverdi. Det er svært vanskelig å antydet et beløp for den enkelte tjenestegruppen. Skedsmo kommune har ikke foretatt oppdeling av tjenestegruppene tidligere og det er derfor vanskelig å beregne hvor stort volum det er i den enkelte tjenestegruppe. i tillegg vil volumet være avhengig av politiske beslutninger. Anskaffelsen omfatter ikke allerede påbegynte oppdrag, med mindre annet bestemmes av (info fjernet) oppdrag med estimert verdi over kr. 500. 000, - eks. Mva. Forbeholder oppdragsgiver seg retten til å gå ut med en egen (info fjernet) nærmere informasjon viser vi til del 2a, kravspesifikasjon.
Anbud id:
397016
-
Sted:Lillestrøm
-
Registrert:Lørdag 27. Februar 2016
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Østfold
6 anbud
-
Svart blikk plate til å ha på ende av veranda til vegg.Hei trenger 1 blikk plate som er svart. Skal ha den på en ende vegg på verandaen. Skal være 200 x 124 cm. må være 1 hull i vært hjørne slik at jeg får en strips igjenom slik at jeg får festet den.
-
Lillestrøm
-
Lørdag 8. Februar 2025
-
-
Bytte spottereØnsker tilbud på jobben for å bytte 8 spottere + hjul. u. t har innkjøpt sg spotter og hjul hos grossist.
-
Lillestrøm
-
Fredag 7. Februar 2025
-
-
Sikkerhetsbryter vvbØnsker tilbud på bytte til sikkerhetsbryter på vvb.
-
Lillestrøm
-
Fredag 7. Februar 2025
-
-
Ta hull i lecapipeTa hull i lecapipe og montere en peisovn. Sende inn samsvarserklæring til brannvesnet
-
Lillestrøm
-
Lørdag 8. Februar 2025
-
-
Microsement i liten gangØnsker et tilbud på microsement over fliser i liten gang på 4kvm. Gangen er enkel; 2, 60 l og 1, 30 b. + En liten avstikker/krok på 0, 5 kvm. Holder til 10min unna Fetsund sentrum.
-
Lillestrøm
-
Fredag 7. Februar 2025
-