Rammeavtale på levering av fyringsolje/biofyringsolje, parafin, blank og farget diesel, smøreoljer/kjemiprodukter og service på fyrkjeler i Østfold
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Østfold
Avsluttet
Rammeavtale på levering av fyringsolje/biofyringsolje, parafin, blank og farget diesel, smøreoljer/kjemiprodukter og service på fyrkjeler
Ørik innbyr til åpen anbudskonkurranse for levering av fyringsolje/biofyringsolje, parafin, blank og farget diesel, smøreoljer/kjemiprodukter og service på fyrkjeler til kommunene: Eidsvoll, Gjerdrum, Hurdal, Nannestad og Ullensaker. Kommunalt eid foretak og interkommunale selskaper i regi av de nevnte kommunene kan benytte seg av avtalen ved behov.
Anbud id:
676685
-
Registrert:Mandag 19. Oktober 2020
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Østfold
6 anbud
-
Snømåking på hytta i JessnesstrandaMåke snø på hytta jessnesstranda 44.
-
Ullensaker
-
Lørdag 8. Februar 2025
-
-
Bytte hjullager venstre foranMå bytte hjullager foran på sjåførside. Har hjullager liggende. Er en ford focus 2013 modell.
-
Ullensaker
-
Lørdag 8. Februar 2025
-
-
Montering badekar, badekar vegg og dusjsett med thermostat (blandebatteri)Ønsker å montere badekar, badekar vegg og dusjsett med thermostat (blandebatteri). Det var en Badekar/boblebad der fra føra. Alt av vannanlegget er klar.
-
Ullensaker
-
Fredag 7. Februar 2025
-
-
Trykktesting av ny eneboligVi bygger ny enebolig på 165 kvm, 1 plan. Ferdig isolert og plastet, vinduer montert. Ønsker tilbud på trykktesting.
-
Nannestad
-
Lørdag 8. Februar 2025
-
-
Langsiktig transportavtale med service (enkel montering)Vi driver et selskap som leier ut høyttalere og utstyr til kunder. nå ser vi etter et transportselskap for å inngå et langsiktig samarbeid. Her ønsker vi å tilby fleksibel levering og henting av utsty...
-
Lørenskog
-
Fredag 7. Februar 2025
-
-
Vaske hjelp privatHar haft lånt min leilighet i nannestad ut og kom hjem nå og den ser ikke ut, trenger rund vask, og kan vi bli enige ønsker jeg vanlig vask 2 hver uke ønskes gjort så fort som muligt
-
Nannestad
-
Fredag 7. Februar 2025
-