Entreprenør, Snekker i Akershus
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Akershus
Avsluttet
Sette inn ståldragere i 2 etasjer
Ønsker en pris på arbeid for å sette inn ståldragere for å åpne vegger i 1. Etg og kjeller. Jobben er på Nesodden. Hovedbjelkene legges på undersiden av eksisterende bjelkelag (48x198 c/c 600mm) i etasjeskillene.
1. Etg: 4. 7m lang hovedbjelke HEB200 og 2. 3m lang HEB120 som utvekslingsbjelke. Under bjelkene kan man benytte enten en stålsøyle hup 80x80x5 eller 2x48x198 c24 som skrus og limes sammen. Bjelkene skal helt ned til kjellergulvet.
u. Etg: Tilsvarende hovedbjelke og utvekslingsbjelke som i 1. Etg, parallelt i kjeller.
Anbud id:
958192
-
Sted:Nesodden
-
Registrert:Mandag 9. September 2024
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Akershus
6 anbud
-
Bade opppussing, montering av dusjkabinetVi ønsker å pusseropp vårt bad i første estasje til dagens standard. 4, 87 m2
-
Nesodden
-
Onsdag 9. April 2025
-
-
Skifte vinnskier på husJeg trenger å skifte vinnskier på huset og male disse pluss øverste delen av 11/2 etg hus
-
Nesodden
-
Lørdag 5. April 2025
-
-
Skifte vinnskier på husJeg trenger å skifte vinnskier på huset og male disse pluss øverste delen av 11/2 etg hus
-
Nesodden
-
Lørdag 5. April 2025
-
-
Sette inn ny ytterdør og bytte verandadørBytte ytterdør og karm. dør kjøpt inn, men er speilvendt. går det ann å gjøre noe med dette? Bytte verandadør, ved god pris kan verandadør kjøpes gjennom snekker.
-
Nesodden
-
Fredag 21. Mars 2025
-
-
Lydisolering i takVi ønsker å få inn lydisolasjon i taket på et kjellerrom. Det er ca 13 m2 (4, 1x3, 2 meter). Detaljer kan avtales ved befaring.
-
Nesodden
-
Tirsdag 18. Mars 2025
-