Elektriker, Snekker, Vaktmester i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
Sette krok i taket for oppheng til ny lampe
Behøver hjelp til å sette opp feste til ny lampe i taket. Bygningen er gammel og behøver derfor noe med denne type erfaring.
Anbud id:
515195
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Mandag 2. April 2018
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
6 anbud
-
Dørr i murveggØnsker anbud på å lage åpning + montere balkongdør i mur(tegl-) vegg
-
Oslo
-
Mandag 10. Februar 2025
-
-
Henge opp garderobe og en hylle i murvegg, barnehageEt Eket-skap fra ikea der monteringsskinnen må kappes til og skapet henges på skinnen. En dobbel barnehagegarderobe med to plasser skal monteres på en murvegg.
-
Oslo
-
Mandag 10. Februar 2025
-
-
Bygge lettvegg i leilighet, MajorstuenLettveggen skal dele av et rom i ein leilighet, b 4, 00 x h 2, 60 m og skal bestå av 1 m brystning, 3 stk vinduer og en dobbel dør (også denne med glass)
-
Oslo
-
Mandag 10. Februar 2025
-
-
Bruksendring av deler av loftSer etter noen som kan montere 3 Velux takvinduer, brannvegg (med branndør), kutte 2 bærebjelker og fjerne 1 stolpe. Ansvarsrett.
-
Oslo
-
Mandag 10. Februar 2025
-
-
Fjerning av knekt nøkkel i heisdør i borettslagFå ut knekt nøkkel i låssylinder i en heisdør i borettslag.
-
Oslo
-
Mandag 10. Februar 2025
-