Gulv, Maler, Snekker i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
Sette opp lettvegg med dør mellom soverom og stue, + evnt. sparkle og male og slipe gulv (opsjoner)
Jeg ønsker å sette opp en lettvegg + gipsplater i leiligheten min slik at en del av stua kan bli et eget soverom. Lettveggen må inkludere en ny dør med dørkarmer til det nye soverommet. nb: Lettveggen vil være en forlengelse av eksisterende lettvegg som stikker ut. Eksisterende lettvegg som stikker ut i rommet (og som skal forlenges med 2 vinkler) har nøyaktig tykkelse inkl gipsplater på 8 cm. Denne veggen må være nøyaktig 8 cm tykk. Lettvegg vil inkludere 2x 90 grader hjørner. Ny dør/dørkarm vil være helt inntil det ene hjørnet. Anslått lengde ny lettvegg med 2 vinkler og inklusive ny dør: 4 meter (må måles nøyaktig opp som del av oppdraget).
dørtype i ny vegg: Jeg ønsker tilbud som inkluderer skyvedØr. Mest mulig lik eller identisk med baderomsdøren i farge og størrelse; dørblad bredde 82cm og tykkelse 4 cm. dørkarmene er 6 cm tykke. Inkludert karmer er døråpning til badet 96cm. Ønsket Utforming ny skyvedør: Helt slett og farge standard matt hvit (bomull).
Sparkling av lettvegg: Lettveggen med gipsplater vil også trengs å sparkles og det skal være ingen overgang / helt slett mellom eksisterende vegg og ny vegg. Og 1 lag med grunning /klargjøring for maling på ny vegg.
Oppdraget må inkludere alt av materialer, verktøy, transport og ressurser som er nødvendig, og må kunne utføres på få dager innen rask tid. Leiligheten ligger på tøyen i Oslo og er 39 kvm. Stor (1-roms i dag).
+ mulig Opsjon 1: Alle vegger i rommene må males, 2 lag. Gjelder hele kjøkken/stue samt det nye soverommet (2 farger, 1 farge per rom).
+ mulig Opsjon 2: Slipe og behandle parkettgulvet i rommene (ca. 30 kvm.). Tidspunkt: snarlig fullførelse, nå i mars 2021.
Anbud id:
703694
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Mandag 8. Mars 2021
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
6 anbud
-
Montering av overskap kjøkkenØnsker å få montert opp to overskap fra ikea på kjøkkenvegg. Vegg med gipsplate, men gammel teglstein med porøse fuger bak som kan bli en utfordring.
-
Oslo
-
Onsdag 5. Februar 2025
-
-
Avretting av kjøkkengulvAvretting av gulv på kjøkken, ca 14 kvm. Gjennomsnittlig ujevnhet er av en annen entreprenør beregnet til 37 mm.
-
Oslo
-
Tirsdag 4. Februar 2025
-
-
Rive og erstatte lister og gipsplater i innvendig tak.Etter vanninntrenging, har vi behov for at skadede lister og gipsplater i tak rives og erstattes med nye. Det er ganske nye materialer som må rives. må males over i hvitt etterpå.
-
Oslo
-
Tirsdag 4. Februar 2025
-
-
Bytte kledning på gavlvegg på hus i BærumJeg har et hus fra 1974, hvor den gavlvegggen som står mot syd er slitt. Den gamle kledningen skal tas av, og ny kledning settes opp. Det er to etasjer med kledning, og plenen under skråner (se bil...
-
Bærum
-
Tirsdag 4. Februar 2025
-
-
Bygge inn 3 pax-garderoberVi ønsker hjelp til å bygge inn 3 pax-garderober fra start til slutt. Pax-skapene er satt opp, men vi ønsker at noen bygger disse inn og maler/sparkler osv.
-
Oslo
-
Tirsdag 4. Februar 2025
-