Elektriker i Rogaland
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Rogaland
Avsluttet
Sjekke og godkjenne strøm anlegget
Hei,
Jeg trenger å få sjekket og godkjent hele elektrisk installasjon i huset, muligens med kobling av en ny strømmåler i kjeller leilighet.
Anbud id:
971438
-
Sted:Stavanger
-
Registrert:Torsdag 21. November 2024
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Rogaland
6 anbud
-
Montere dimme lysbryterMontere dimme lysbryter og lampe i tak. Henge opp garderobeknagger (to skruer og plugg i betongvegg innendørs). Jeg har lysbryteren, lampen, skruene, pluggene og knaggen. Mangler betong-bor/drill.
-
Stavanger
-
Onsdag 3. Desember 2025
-
-
-
Rive gulv, legge varmekabler og fliserFjerne gammelt gulv i yttergang, legge varmekabler, og fliselegge. 6 m2.
-
Stavanger
-
Mandag 1. Desember 2025
-
-
Vurdere omfang av å bytte 1 kurs i eneboligJeg ønsker å få vurdert hvor mye arbeid det er å få byttet 1 hel kurs i vår enebolig. Jeg betaler timespris for dette. Jeg ønsker ikke å bytte kursen, bare å få en vurdering.
-
Stavanger
-
Søndag 30. November 2025
-
-
Varmekabel på 5 m2 bad i kjellerBer om tilbud på varmekabler i 5 m2 baderom. Vennligst spesifiser type. Prisen må innkludere alt, dvs og så termostar. Det er innstallert 5 cm xps isopor samt 6 mm armeringsnetting. Veggen ved eksist...-
Stavanger
-
Tirsdag 25. November 2025
-