Gulv i Oslo
Formidlede anbud
-
0Siste år
-
0Siste 3 mnd
-
0Aktive nå
Oslo
Avsluttet
Sliping av omtrent 40 kvadrats tregulv
Hei, Jeg flytter inn i "ny" leilighet i slutten av november og skulle gjerne hatt hjelp til å pusse og behandle et tregulv. Gulvet er omtrent 40 kvadrat og strekker seg over stue, kjøkken og soverom. Jeg tror det er et furugulv, men det finner du forhåpentligvis ut av dersom du kommer innom en tur på befaring. Lover trivelige arbeidsforhold og god tilgang på kaffe.
Anbud id:
491776
-
Sted:Oslo
-
Registrert:Fredag 13. Oktober 2017
Jobben utført av:
Otto´s Gulvsliperi
Er du interessert i dette oppdraget?
Lignende oppdrag i Oslo
3 anbud
-
Sliping av lakkert tregulvØnsker tilbud på kun sliping av gulv. Skal lakke selv. Kjøkken og gang i 1. Etg i et rekkehus. Gang 3m2 og kjøkken 27m2. Lister og annet blir demontert av meg.
-
Oslo
-
Søndag 26. Januar 2025
-
-
Slipe dører 3 STHei trenger hjelp med å slipe mine dører ca 1-2 cm er før Lange / under sender bilder Gjerne vill ha ett pris før Dette Bare sende mail takk
-
Oslo
-
Torsdag 16. Januar 2025
-
-
Trenger hjelp fra gulvsliperenDet er tregulv i leilighet 2 etg som må slipes eller fikses og behandles på nytt. Ca 60 m2 Det haster
-
Oslo
-
Onsdag 15. Januar 2025
-